Fakta
Stadion Nový Bydžov – BK Nová Paka 7:3 (3:0, 2:0, 2:3). Branky a asistence: 2. Němec, 10. Němec (Postolka), 20. Kubišta (Kozák), 25. Postolka(Kubišta), 25. Jebavý (Kozák), 56. Věchet (Kubišta), 58. Jebavý (Věchet) – 43. Ukhin (J. Kadeřábek), 52. J. Kadeřábek (T. Kadeřábek), 53. Vondrlík (T. Kadeřábek). Diváci: 383. BK Nová Paka: Dressler (Táborský) – Spal, Kulhánek, Pour, Ersepka – J. Kadeřábek, T. Kadeřábek, Vondrlík, Šuvara, Ukhin, Zvolenský, Jebavý, P. Plecháč, Hloušek. Trenéři: A. Půlpán, L. Petera. Konečný série: 2:1.

Domácí do utkání vletěli jako uragán. Hosté vůbec nestíhali, všude byli o krok až dva pozdě, a proto byl pro Novopacké výsledek 3:0 ještě lichotivý. O přestávce došlo na mytí hlav, ovšem na dění na ledě to příliš znát nebylo.

Dva slepené góly domácích ve 25. minutě dávaly tušit, že si hosté odvezou debakl. Novopačtí si pak vzali time-out a od té chvíle jakoby na led nastoupilo úplně jiné mužstvo. Do konce třetiny již branka nepadla. Ve třetí části Novopačtí pokračovali ve zlepšeném výkonu a když sedm minut před koncem utkání Vondrlík snížil na 5:3, hostující střídačka věřila, že tým utkání ještě otočí. Šťasný gól domácích čtyři minuty před koncem však domácím přinesl potřebný klid na hokejky a v podstatě jistotu zisku bronzových medilí.

„Škoda promarněné první poloviny utkání, kdy si domácí vytvořili rozhodující náskok a rozhodli tak o konečném třetím místě v krajské lize mužů. Soupeři gratulujeme," komentovali utkání Novopačtí, kteří tak sezonu zakončili na čtvrtém místě.