Výsledky: Divize: DTJ/Slavia HK D – Jičín A 10:8 (Kříž 3,5, Sebera 2,5, Červenka, Soukup 1), So Hr. Králové D – Jičín A 10:4 (Kříž, Sebera 1,5, Červenka 1, Soukup 0), So Hr. Králové D – Nemyčeves A 10:7 (R. Trč ml. 3,5, T. Trč 1,5, Berka, Záboj 1), DTJ/Slavia HK D – Nemyčeves A 10:7 (R. Trč ml. 4, Berka 3, Toth, T. Trč 0), Josefov – Hostinné B 6:10, Josefov – Vrchlabí 10:6, Broumov – Vrchlabí 9:9, Broumov – Hostinné B 10:6, Rtyně A – Stěžery 10:4, Rtyně A – Jaroměř, Rtyně B – Jaroměř, Rtyně B – Stěžery 9:9.

1. So Hr. Králové D⋌5 4 1 0 49:28 14
2. Rtyně A ⋌5 4 0 1 48:22 13
3. Rtyně B ⋌5 3 1 1 45:38 12
4. Hostinné B ⋌5 3 0 2 40:37 11
5. DTJ/Slavia HK D ⋌5 2 2 1 43:43 11
6. Josefov ⋌5 2 1 2 39:39 10
7. Broumov ⋌5 2 1 2 37:40 10
8. Vrchlabí ⋌5 2 1 2 40:38 10
9. Stěžery ⋌5 1 1 3 32:43  8
10. Jičín A ⋌5 1 0 4 33:45  7
11. Nemyčeves ⋌5 1 0 4 32:46  7
12. Jaroměř ⋌5 1 0 4 25:44  7

Přebor: Valdice A – Nový Bydžov 10:6 (Milan Jirásek 4, Martin Jirásek 3, Kašpar 2, Horák 1), Valdice A – Salamandr Hr. Králové 10:1 (Horák 3,5, Milan Jirásek 2,5, Martin Jirásek, Kašpar 2), Nová Paka A – Salamandr Hr. Králové 10:3 (Kazda 3,5, Šmidrkal 3, Knap 2, Luňák 1,5), Nová Paka A – Nový Bydžov 10:4 (Šmidrkal 3,5, Knap, Kazda 2,5, Luňák 1,5), Úpice – Vamberk 7:10, Úpice – Nové Město 9:9, Poříčí – Nové Město 10:3, Poříčí – Vamberk 10:8, Josefov B – So Hr. Králové E 2:10, Josefov B – So Hr. Králové E 2:10, Dv. Králové – Slavia Hr. Králové B 10:8, Dv. Králové – So Hr. Králové E 10:8.

1. Nová Paka A ⋌5 4 0 1 47:30 13
2. Dv. Králové ⋌5 3 2 0 48:38 13
3. Valdice A ⋌5 3 1 1 47:33 12
4. Josefov B ⋌5 3 1 1 41:40 12
5. Poříčí ⋌5 2 2 1 45:39 11
6. So Hr. Králové E ⋌5 2 0 3 40:38  9
7. Nový Bydžov ⋌5 2 0 3 36:36  9
8. Vamberk ⋌5 2 0 3 41:45  9
9. Nové Město ⋌5 1 2 2 38:45  9
10. Salamandr HK ⋌5 1 1 3 27:47  8
11. DTJ/Slavia HK E⋌5 1 1 3 37:43  8
12. Úpice ⋌5 0 2 3 35:48  7

Soutěž: Nová Paka B – Stěžery B 10:6 (Oravec, J. Fejfar, Sochor 3, Grof 1), Nová Paka B – KPST Hr. Králové 8:10 (J. Fejfar 4, Grof 2, Sochor, Oravec 1), Stará Paka B – KPST Hr. Králové 10:2 (Krtička 3,5, Pánek, Herber 2,5, Budina 1,5), Stará Paka B – Stěžery B 10:6 (Herber 3,5, Pánek, Budina 2,5, Krtička 1,5), Vrchlabí B – Jičín B 10:1 (Harcuba, Fejtek 0,5, Augustin, Rejha 0), Vrchlabí B – Nemyčeves B 10:1 (Veselý 1, Brett, Pažout, Hlawatschke 0), Hostinné C – Nemyčeves B 10:8, Hostinné C – Jičín B 10:4, Chlumec – DTJ/Slavia Hr. Králové F 10:7, Chlumec – So Hr. Králové F 10:2, Nový Bydžov B – So Hr. Králové F 10:1, Nový Bydžov B – DTJ/Slavia Hr. Králové F 10:6.   Václav Nidrle

1. Vrchlabí B ⋌5 4 1 0 44:19 14
2. Nová Paka B ⋌5 4 0 1 48:32 13
3. Hostinné B ⋌5 3 1 1 45:37 12
4. Stará Paka B ⋌5 3 0 2 46:31 11
5. Chlumec ⋌5 3 0 2 38:32 11
6. Nový Bydžov B⋌5 2 2 1 41:35 11
7. Stěžery B ⋌5 2 1 2 41:39 10
8. So Hr. Králové F⋌5 2 1 2 32:43 10
9. Jičín B ⋌5 2 0 3 30:40  9
10. DTJ/Slavia HK F⋌5 1 0 4 36:47  7
11. KPST Hr.Králové⋌5 1 0 4 30:48  7
12. Nemyčeves B ⋌5 0 0 5 17:50  5