Okresní přebor, muži A: Rovensko p. Tr. A – Valdice B 10:8 (T. Vágenknecht 4,5 – Bilanský 3), Nemyčeves A – Železnice B 9:9 (T. Trč 3,5 – Jiřiště 4), Lázně Bělohrad B – Lány A 8:10 (Zívr 3 – J. Vokrouhlecký 4,5), Popovice A – Nová Paka B 8:10 (P. Kazda 4,5 – Luňák 3,5), Libáň – Lázně Bělohrad A 10:8 (Horák, Vaníček 3,5 – Petřivý ml. 4,5), Hořice B – Kopidlno B 13:5 (Polák 4,5 – Ševců, Dohnal 2).

 Skupina A:
1. Nová Paka B⋌ 3 1 0 53:19 11
2. Hořice B⋌3 1 0 49:23 11
3. L. Bělohrad A⋌ 3 0 1 49:23 10
4. Libáň⋌3 0 1 42:30 10
5. Valdice B⋌2 0 2 32:40  8
6. Nemyčeves A ⋌1 2 1 30:42  8
7. Rovensko A⋌2 0 2 28:44  8
8. Popovice A⋌1 1 2 35:37  7
9. Železnice B⋌1 1 2 32:40  7
10. Lány A⋌1 0 3 34:38  6
11. Kopidlno B⋌1 0 3 26:46  6
12. L. Bělohrad B⋌0 0 4 22:50  4


Okresní přebor, muži B: Stará Paka C – Butoves A 8:10 (Kamler 3,5 – Hlaváček st. 4,5), Kopidlno C – Úbislavice A 7:11 (Hladík 3,5 – Brendl 4), Veliš A – Lány B 10:8 (V. Pažout, Skrbek 3,5 – J. Čeřovský 3), Nová Paka D – Nová Paka C 3:15 (Vavrinec, Kracík, Česák 1 – Morávek, Fišar 4,5), Jičín D – Lázně Bělohrad C 10:8 (Červenka 4,5 – Hoza, Václavík 2,5), Hořice C – Nemyčeves B 13:5 (Zemánek, Bezvoda 3,5 – R. Trč st., Šťastný 1,5).

 

Skupina B:
1. Jičín D⋌4 0 0 51:21 12
2. L. Bělohrad C⋌3 0 1 50:22 10
3. Hořice C⋌3 0 1 44:28 10
4. Veliš A⋌3 0 1 40:32 10
5. Nová Paka C⋌2 1 1 41:31  9
6. Úbislavice A⋌2 1 1 40:32  9
7. Butoves A⋌1 3 0 37:35  9
8. Lány B⋌1 1 2 36:36  7
9. Kopidlno C⋌1 0 3 29:43  6
10. Nemyčeves B⋌1 0 3 24:48  6
11. Stará Paka C⋌0 0 4 23:49  4
12. Nová Paka D⋌0 0 4 17:55  4


Okresní přebor, muži C: Lány C – Hořice D 12:6 (Forman 4,5 – Jelínek, Pulda 2), Nemyčeves C – Jičín E 1:17 (Stránský 1 – Brož, Ježek, Turek 4,5), Lázně Bělohrad D – Rovensko p. Tr. B 6:12 (Vaníček, Stehlík, Balcar 2 – Drahoňovský 4,5), Miletín – Popovice B 11:7 (Novák 4,5 – Málek 3), Železnice C – Žlunice 10:8 (Ježková, Vraštil st. 3,5 – Smutný 4), Butoves B – Radim A 8:10 (V. Zhouf 3,5 – Šrámek 3).

 

 Skupina C:
1. Jičín E⋌4 0 0 52:20 12
2. Radim A⋌4 0 0 47:25 12
3. Rovensko B⋌3 0 1 53:19 10
4. Popovice B⋌ 3 0 1 46:26 10
5. Lány⋌3 0 1 45:27 10
6. Žlunice⋌2 1 1 44:28  9
7. Butoves B⋌2 0 2 44:28  8
8. Miletín⋌1 0 3 25:47  6
9. Železnice C⋌1 0 3 24:48  6
10. L. Bělohrad D⋌0 1 3 28:44  5
11. Hořice D⋌0 0 4 17:55  4
12. Nemyčeves C⋌0 0 4  7:65  


Okresní přebor, muži D: Úbislavice B – Radim B 12:6 (V. Knap 4,5 – Nidrle 3), Roškopov – Sobotka 2:16 (J. Krejčí 1,5 – Macoun 4,5), Nová Paka E – Stará Paka D 15:3 (Knap, Šmidrkal 4,5, Hruška 2), Rovensko p. Tr. C – Chomutice 15:3 (Kudrnáč, J. Vágenkencht 4,5 – Kučera 2), Slatiny – Veliš B 2:16 (Debnár, Martínek 1 – Jelínek, Veselý, Brynda 4,5), Jičín F – Lázně Bělohrad E 17:1 (Novotný, Kunášek 4,5 – Malý 1), Butoves C – Kopidlno D 14:4 (Tajčová, Buchar 4,5 – Kohut 2).

Skupina D:
1. Nová Paka E⋌4 0 0 56:16 12
2. Rovensko C⋌4 0 0 55:17 12
3. Butoves C⋌4 0 0 54:18 12
4. Sobotka⋌1 3 0 43:29  9
5. Stará Paka D⋌2 1 1 40:32  9
6. Jičín F⋌2 0 2 42:30  8
7. Kopidlno D⋌2 0 2 41:31  8
8. Veliš B⋌ 2 0 2 39:33  8
9. Radim B ⋌1 1 2 34:38  7
10. Úbislavice B ⋌1 1 2 31:41  7
11. Chomutice⋌1 0 3 27:45  6
12. L. Bělohrad E ⋌1 0 3 23:49  6
13. Roškopov⋌0 0 4 12:65  4
14. Slatiny⋌0 0 4  7:65  4