SOBOTA 4. SRPNA

VOLEJBAL
Dřevěnice: Začíná již 59. ročník nejoblíbenějšího turnaje na antuce. V 8 hodin zahájí svoji soutěž dorostenci a dorostenky, v 10 hodin veteráni nad 40 let, volejbalová elita, extraliga mužů, zahájí hru v 11 hodin.

MOTORISMUS
Nemyčeves: Motosport Babák připravil další prázdninovou Rally show. Program začne v 7 hodin přihláškami a administrativní přejímkou. Start prvních jezdců v 10.00.

MALÁ KOPANÁ
Lukavec: V obci na Hořicku se koná turnaj O putovní pohár. Startuje 10 družstev, začátek v 8 hodin, prvenství obhajují Mlázovice. Během turnaje je připraven i program pro děti a nebude chybět ani největší atrakce loňského ročníku nafukovací hrad. Po skončení turnaje proběhne již tradiční diskotéka pro hráče, pořadatele a diváky. Ani v tomto roce pořadatele nezapomněli na bohaté občerstvení s krajovými specialitami a na prasátko na rožni.

FOTBAL
Podhradí: Již 31. ročník Memoriálu Aloise Křeliny pořádá Podskalan. Program „na kopci" začne v 9 hodin, startují domácí áčko a béčko, dále Nemyčeves, Židněves, Mukařov a PS – Sport team. Přibližně od 17 hodin bude k vidění stará garda Podskalanu v klání s boleslavskými děvčaty.
Nová Paka: Přípravný zápas na Letním stadionu v Jírových sadech 1. FK Nová Paka – SK Hlavice, výkop v 10 hodin.
Libáň: Utkání 2. kola Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje Sokol Libáň – TJ Kopidlno (17).
Sobotka: Přátelský zápas mužů SK Sobotka – Trnavan Rožďalovice (17).

NEDĚLE 5. SRPNA

VOLEJBAL
Dřevěnice: Druhým dnem pokračuje 59. ročník nejoblíbenějšího turnaje na antuce. Dohrává se elitní třída mužů, finále 14.30 – 15.00. Hned od rána nastoupí také 1. a 2. liga mužů a ženy od extraligy po 2. ligu. Po 11. hodině startují veteráni nad 50 let.

FOTBAL
Hořice: Utkání druhého kola Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje Jiskra Hořice – FK Lázně Bělohrad-Pecka. Na Gothardě se od 17 hodin střetnou účastníci krajského přeboru.
Jičín: Přípravný zápas na městském stadionu SK Jičín – TJ Jilemnice (17).