HBC Ronal Jičín – HK A.S.A Město Lovosice 21:20 (10:11). Jen velmi málo branek viděli diváci ve středu večer ve zcela zaplněné sportovní hale. Ovšem o to vyrovnanější a napínavější sledovali podívanou. A že jich do jičínské haly dorazila téměř tisícovka. V celém průběhu byl zápas zcela vyrovnaný. Nejvíce se oba celky vzdálily jeden druhému na rozdíl dvou gólů, ovšem střelecky zářili v domácím dresu Kraus, Zeman a Babák, které doplňoval už jen Král, v dresu Lovosic se nejvíc dařilo Jonášovi, když reprezentant Motl se trefil jen dvakrát. Utkání přineslo to, co mělo, tedy drama až do konce. V posledních minutách prohrávaly Lovosice o dva góly a Motl korigoval na rozdíl jediného, to ovšem bylo maximum, čeho Lovosice v druhém nadstavbovém zápase dosáhly, a tak po dvou kolech získali zatím jen bod.

Trenér Aleš Babák po utkání řekl: „Zápas se musel divákům líbit. Nebyl sice tak pohledný, ale bojovalo se o každý míč. Na mužstvu si cením toho, že za nepříznivého stavu dva pět se dokázalo vrátit zpět do zápasu. Rozhodly góly Tomáše Babáka, který vzal na sebe zodpovědnost, tradičně dobře zahráli Zeman, Kraus, Bareš, Král, Lepieš, ale i další. V brance se překonával Veverka. Dnes nevyhrál lepší tým, ale šťastnější. Opět byla v hale skvělá atmosféra."

Fakta – rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 5:6. ČK: 0:1. Diváků: 926. HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka – T. Babák a Kraus po 6, Zeman 4, Král 3/2, Bareš a Naimann po 1, Vocásek, M. Babák, Drbohlav, Lepieš, Rychna, Kvasnička. U hostů nejvíce branek: Jonáš 7/3.

Zbývající zápasy: Plzeň – Hranice 22:25 (13:13), Zubří – Dukla 26:25 (14:9).