Absolutními vítězi se stali Šikl s Vilímkem před Hrobským a Štěpánem (obě dvojice Mitsubishi). Třicátou sedmou pozici absolutně a pátou ve třídě H4 získali Michal Sucharda a Martin Lavický s vozem VW Golf II, přestože absolvovali „výlet" mimo trať a utrpěli oproti soupeřům časovou ztrátu.

Devětačtyřicátí celkově a devátí ve třídě skončili Jan Vaníček s Jaroslavem Starým s Toyotou Celica, i když: „Ve čtvrtek se mi stal nepříjemný úraz – natržený sval na levé ruce a byl jsem rozhodnutý, že nepojedeme. Nakonec jsme se dohodli, že zkusíme odjet aspoň pátek. Opět jsem byl rozhodnutý, že dál nebudeme pokračovat, ale bylo mi líto kluků z týmu. Nakonec jsem to s velkým sebezapřením a bolestmi dojel. Nejhorší bylo trefovat se do retardérů, kterých bylo strašně moc," hodnotí účinkování posádky na Rally Hořovice Jan Vaníček.

V Humpolci se zase jel úvodní autokrosový závod MM ČR. Václav Fejfar sice tento závod vynechal, ale na startu byli v divizi D5 Lukáš Musil s vozem Mitsubishi Colt a v Racer buggy Filip Hartman. Lukášovi se nevedlo podle jeho představ a obsadil ve své kategorii dvanáctou příčku. Filip Hartman dojel ve finále RB 250 třetí a celkově podle nového bodovacího systému vybojoval šestadvacet bodů.   Pavel Vydra