Okres – 1. třída: Libáň A – Lány A 12:6 (Vaníček 4,5 – D. Vokrouhlecký 2,5), Chomutice A – Hořice B 4:14 (Tázler ml. 2 – Šotek, Pozler 4,5), Radim A – St. Paka C 7:11 (Breuer 2,5 – Kamler 4,5), L. Bělohrad A – Kopidlno A 18:0 (Petřivý ml., Grym, F. Klejch, M. Šulc 4,5), Hořice A – Jičín C 13:5 (Kvapil 4 – Doule 3), Miletín A – N. Paka C 4:14 (Bezvoda 2 – Fišar 4,5).

1. L. Bělohrad A⋌10 9 1 0 137:43 29
2. Hořice B ⋌10 9 1 0 133:47 29
3. Hořice A ⋌10 8 0 2 113:67 26
4. Libáň A⋌10 7 0 3  93:87 24
5. Stará Paka C⋌10 6 0 4  90:90 22
6. Nová Paka C⋌10 5 0 6  93:87 20
7. Radim A ⋌10 3 2 5  84:96 18
8. Miletín A ⋌10 3 1 6 72:108 17
9. Jičín C ⋌10 3 0 7  85:95 16
10. Kopidlno A ⋌10 3 1 6 64:116 15
11. Lány A ⋌10 1 0 9 60:120 12
12. Chomutice A⋌10 1 0 9 56:124 12

2. třída: Nemyčeves C – Valdice B 5:13 (Brett 3 – Harcuba 4,5), Žlunice A – Popovice A 7:11 (Němeček 3,5 – Voldán st., Tomi 3,5), L. Bělohrad B – Železnice A 8:10 (A. Klejch, Petřivý st., Ordáň 2,5 – Frýba 4), Lány B – Chomutice B 11:7 (J. Vokrouhlecký 4 – Vaníček 3,5), Rovensko A – Úbislavice A 11:7 (Vágenknecht 4,5 – Morávek st. a ml. 2,5) a volno L. Bělohrad C.

1. Popovice A⋌10 6 3 1  94:86 25
2. Železnice A ⋌9 7 1 1 104:58 24
3. Valdice B ⋌9 7 0 2 109:53 23
4. L. Bělohrad B ⋌9 6 0 3 113:49 21
5. Lány B ⋌9 6 0 3  83:89 21
6. L. Bělohrad C ⋌9 5 0 4  81:81 19
7. Rovensko A ⋌9 3 3 3  81:81 18
8. Chomutice B ⋌9 1 2 6  69:93 13
9. Nemyčeves C ⋌9 1 2 6 56:106 13
10. Žlunice A ⋌9 2 0 7 49:113 13
11. Úbislavice A ⋌9 0 1 8 61:101 10

3. třída: Úbislavice B – N. Paka D 9:9 (J. Erlebach 3,5 – Hanuš 4), Jičín D – Miletín B 9:9 (Vraštil 4,5, Petr 3), Kopidlno B – L. Bělohrad D 9:9 (L. a M. Novákovi 3,5 – Vít 3,5), Butoves A – Železnice B 8:10 (Žďárský 4,5 – Kabela 3,5), Popovice B – Chomutice C 7:11 (Olejarčík, Bílek 2,5 – Tázler ml. 4,5), Rovensko B – Libáň B 6:12 (Varečka, Stuchlík 2 – Kuzma 4,5).

1. Železnice B ⋌10 8 1 1 102:78 27
2. Libáň B ⋌10 7 1 2 117:63 25
3. Jičín D ⋌10 7 1 2 102:78 25
4. L. Bělohrad D⋌10 4 4 2  96:84 22
5. Miletín B ⋌10 5 1 4  98:81 21
6. Kopidlno B ⋌10 4 2 4  83:97 20
7. Rovensko B ⋌10 3 3 4  96:84 19
8. Chomutice C⋌10 3 3 4  89:91 19
9. Butoves A⋌10 3 2 5  90:90 18
10. Úbislavice B ⋌10 2 1 6  83:97 16
11. Nová Paka D⋌10 1 3 6 63:117 15
12.Popovice B⋌10 1 1 8 63:117 13

4. A třída: Úbislavice C – Rovensko C 9:9 (L. Brendl 4,5 – Suchý, Stantejský 3), Železnice C – L. Bělohrad E 12:6 (Tajčová 3,5 – Hoza 3,5), St. Paka D – Radim B 11:7 (Hruška 3,5 – Šimek 4), Hořice D – Nemyčeves E 9:9 (Šlechta 4,5 – Homola, Novotný 3), Miletín C – N. Paka E 6:12 (Fof, Řehák 2,5 – Osten 4,5) a volno Roškopov.

1. Železnice C ⋌10 9 1 0 122:58 29
2. Rovensko C ⋌9 6 1 2  91:71 22
3. Radim B ⋌9 5 2 2  88:74 21
4. Stará Paka D⋌9 4 2 3  93:69 19
5. L. Bělohrad E ⋌9 5 0 4 90:72 19
6. Úbislavice C ⋌9 4 2 3  88:76 19
7. Nová Paka E ⋌9 4 1 4  89:73 18
8. Nemyčeves E⋌9 3 2 4  83:79 17
9. Roškopov ⋌9 1 3 5  67:95 15
10. Miletín C ⋌9 1 1 7 58:104 12
11. Hořice D ⋌9 0 1 8 33:119 10

4. B třída: Nemyčeves D – Miletín D 16:2 (Nosek, Trč st. 4,5 – Kněžourek, Drahonínský 1), Veliš – Hořice C 12:6 (J. Pažout 4,5 – Krejčí, Jelínek 2), Sobotka – Butoves B 9:9 (Ježek 4,5 – Hlawatschke 3), Chyjice – Kopidlno C 4:14 (L. Douša, Šolc 2 – Brodský 4,5), Popovice C – Žlunice B 16:2 (Procházka, Páv 4,5 – Mokošín 2) a volno Slatiny.    Václav Nidrle

1. Veliš ⋌⋌9 9 0 0 119:43 27
2. Nemyčeves D ⋌9 8 0 1 126:36 25
3. Hořice C⋌9 7 0 2 111:51 23
4. Popovice C ⋌9 6 0 3  92:70 21
5. Kopidlno C ⋌9 5 1 3  96:66 20
6. Sobotka ⋌9 4 2 3 104:58 19
7. Butoves B ⋌ 9 3 2 5  84:78 17
8. Slatiny ⋌9 2 1 6 72:90 14
9. Miletín D ⋌9 2 0 7 37:125 13