Ve volné třídě nad 600 ccm vyhrál v sobotu 28. července Michal Javůrek a upevnil si celkové prvenství, ale v nedělní warm-up Superbike byl poznamenám těžkým pádem Michala, po kterém byl převezen do nemocnice a do odpoledního závodu již nenastoupil. K životnímu úspěchu měl našlápnuto Jan Volák z Lázní Bělohradu ve třídě volná do 600 ccm ovšem po lehkém pádu z 2. místa byl nakonec klasifikován jako devátý. Smůlu měl i Olda Podlipný ve třídě 125 GP, který po sobotních problémech s motocyklem jako vyvrcholení černého víkendu havaroval dvě kola před cílem z 8. místa. Pro technické problémy do závodu vůbec nenastoupil Lukáš Fiker. V deštivé loterii, kdy pršelo a za okamžik zase svítilo slunce, si ve třídě Supersport dojel Jaroslav Červenka pro 10. místo. Seriál pokračuje první víkend v září na Hungaroringu.