Na startu se objeví celá špička, Toseland, Bayliss, Haga, Corser, Biagi a další. Největším lákadlem pro diváky bude ovšem naše želízko Jakub Smrž. Věříme, že se na domácí trati bude Jakubovi dařit, vylepší si bodové konto a posune se ze stávajícího 13. místa o několik příček vpřed. Jistě mu i početná divácká kulisa, která je očekávána, pomůže.

Královéhradecký tým

Další naši jezdci se představí na divokou kartu, Miloš Čihák a Jiří Dražďák ve třídě superbike. Královéhradecký tým KL Intermoto Czech představí své jezdce W. De Angelise a L. Lauslehta ve třídě supersport, i zde bude Radek Rous a M. Filla. Ondřej Ježek, M. Šembera, P. Vostárek se představí v ME superstock 600. Neméně zajimavé budou i boje FIM Cupu superstock 1000, kde pojede Matěj Smrž a Miloš Urbanec.

Pro diváky

Pro diváky je připraveno mnoho doplňkových pořadů, již v pátek je umožněn pro všechny návštěvníky vstup do Paddocku zdarma a zde budou probíhat autogramiády jezdců. Podél trati jsou umístěny velkoplošné obrazovky. Jak sdělují organizátoři, občerstvení je též zabezpečeno a připraveno uspokojit každého návštěvníka. Parkoviště budou vyhrazena u tribun C, D a T1. Zbývá jen to počasí, ale snad bude také hezké.