Celky byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, přičemž si jičínští mladí házenkáři postupně ve skupině poradili 16:0 s týmem Liberec Handball „B", 13:4 s Házenou Mělník a 16:7 se Sokolem Úvaly.

Obsadili tak první místo a čekalo je semifinálové utkání s Libereckým „áčkem". V tomto střetnutí si po zlepšeném výkonu ve druhém poločase připsali vítězství v poměru 14:8, čímž si zajistili souboj o konečné prvenství. Ve finále je čekala do té doby naprosto suverénní pražská Dukla.

Finálové střetnutí nabídlo napínavou podívanou, obě mužstva se dlouho přetahovala o vedení. Poločas skončil nerozhodným výsledkem 5:5. Na začátku druhé půle pokračovala pravá házenkářská bitva.

Hráči Dukly se prosazovali díky fyzickým parametrům především střelbou z dálky a dohráváním útočných akcí na pivota.
Naopak Jičínští vycházeli z kombinační házené, využívali technické vybavenosti Matěje Ženatého a jeho spolupráce s Janďourkem na pravé spojce. Bojovali ale všichni, kteří se na jičínské palubovce objevili, se svým týmem žili i hráči na lavičce.

Bohužel, v závěru se prosadila Dukla, která dotáhla zápas zaslouženě do vítězného konce v poměru 14:10. Přesto panovala s výkonem mladších žáků jičínského Continentalu velká spokojenost. Za zmínku jistě stojí skutečnost, že nejlepším hráčem turnaje byl trenéry zúčastněných týmů po zásluze vybrán domácí házenkář Matěj Ženatý.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Hůla, Pánek – Ženatý 15, Matouš 11, Frýba 9, Janďourek, Jandera a Sedláček po 5, Kraus 4, Fejtek, Socha a Král po 3, Šachl a Tůma po 2.   (hbc)