HBC Continental Jičín - 1. HC Pardubice 15:9 (8:4). Vstup do úvodního duelu proti Pardubicím se Jičínským příliš nepovedl. Postupem času se ale jičínští házenkáři dostávali do potřebné pohody a nakonec si připsali povinné vítězství.

HBC Continental Jičín - 1. HK Dvůr Králové n/L 14:10 (8:4). Druhý zápas se Dvorem Králové přinesl z pohledu jičínských hráčů nejhorší vystoupení. Jičínští svého soupeře podcenili a celkově nebyl jejich přístup právě ukázkový. Již v osmé minutě si tak trenéři brali oddechový čas a svým svěřencům patřičně rázně naznačili, jak se bojuje o prvenství v soutěži. Nutno přiznat, že hráči si slova kormidelníků vzali k srdci a jejich výkon měl mírně vzestupnou tendenci. Konečná výhra o čtyři branky přinesla další dvoubodový zisk.

HBC Continental Jičín - ELP Jablonec n/N 20:9 (12:4). Ještě jednou před třetím utkáním s Jabloncem si mladí házenkáři vyslechli od svých trenérů slova o tom, jak se mají hájit jičínské barvy. Samotný zápas znovu ukázal, že slova padla na úrodnou půdu. Jičínští svého soupeře jasně přehrávali, opírali se o kvalitní obranu a přesnou střelbu. Po výborném výkonu slavili zaslouženě vysokou výhru 20:9.

HBC Continental Jičín - HC TJ Náchod 16:9 (8:5). Závěrečný duel přinesl souboj dvou velkých aspirantů na celkové prvenství v Inter REG lize mladších žáků. O týden dříve Náchodští na jičínském turnaji tým jasně přehráli, o motivaci tak měli hráči jičínského Continentalu jednoznačně postaráno. Hosté z Jičína nastoupili plně koncentrovaní, od prvních minut bojovali o každý míč a v tomto směru svého tradičního rivala přehrávali. Jičínskému celku opět fungovala obrana, která „vymazala" nejlepšího střelce soutěže. Hosté se mohli rovněž spolehnout na jisté výkony obou gólmanů, prezentovali se kolektivním pojetím hry, nesmírnou obětavostí a také, což nebývá zvykem, téměř bezchybným zakončením. Po jednom z nejlepších výkonů této hráčské generace nakonec házenkáři Jičína přehráli domácí Náchod až nečekaně hladce 16:9.

Stoprocentní bodovou bilancí z náchodského turnaje Jičínští zdramatizovali boj o celkové prvenství, rozhodovat se tak bude až v posledním turnaji v Liberci. Házenkáři Jičína zanechali v Náchodě po trochu pomalejším rozjezdu výborný dojem a naznačili, že pokud se drží taktických pokynů svých trenérů, mohou se měřit i s fyzicky vyspělejšími týmy. Nadějný výkon odvedl na pivotu Pour, potěšili ale všichni hráči, zejména kolektivním pojetím hry. (hbc)