V prvním zápase se jičínští mladíci střetli s domácí Velkou Bystřicí. Vstup do utkání se jim podařil, fungovala obrana a rychlý přechod do útoku. Do zápasu postupně zasáhli všichni nominovaní hráči a zápas dovedli do vítězného konce v poměru 16:10. Ve druhém střetnutí prověřil Jičínské tým ŠKP Bratislava. Jičínští byli od prvních minut aktivnějším týmem, vypracovali si solidní náskok, přičemž do hry se opět zapojili všichni nominovaní.

Po odehrání hrací doby byl stav 17:8 značící druhou výhru Jičínských. V dalším průběhu čekal Jičín dvojzápas s pražskými Duklami. Nejprve se hráči utkali s favoritem turnaje, Duklou Praha I. Úvod zápasu byl vyrovnaný až do stavu 4:4. V dalším průběhu zápasu se projevila větší herní vyspělost soupeře. Jičínští hráči pod tlakem kupili jednoduché ztráty balonů, soupeř toho dokázal dokonale využít a nemilosrdně trestal „lacinými" brankami z rychlých protiútoků.

Jičínští mladíci nakonec prohráli s pozdějším vítězem turnaje rozdílem sedmi branek 11:18. V utkání s druhým výběrem Dukly byli Jičínští horším týmem. Fyzicky vyspělejší soupeř je od úvodních minut přehrával důraznou hrou spojek. Jičínští mladíci ovšem nesložili zbraně a ve druhém dějství zásluhou zlepšeného výkonu v obraně a výborných zákroků brankáře Hůly otočili zápas ve svůj prospěch a dovedli ho do vítězného konce 20:17.

Druhý den čekal Jičín souboj s Talentem Plzeň. Zápas byl od úvodních minut vyrovnaný a hráči obou celků se přetahovali o průběžné vedení. V poslední minutě zápasu se dostali do vedení hráči Plzně. Jičínským házenkářům se již i přes velkou snahu skórovat nepodařilo a z nejtěsnější výhry 8:9 se tak radovali Plzeňští.

Tato prohra odsoudila Jičínské k boji o konečnou třetí příčku. Tu měla zajistit výhra nad Lovosicemi. Po vydařeném vstupu do utkání vedl tým 3:1, Lovosičtí ale dokázali záhy otočit na 3:4. Po změně obrany Jičínští zpřesnili hru, získali převahu a zaslouženě se radovali z výhry 14:12.

Konečné třetí místo na kvalitně obsazeném turnaji je pro jičínské mladíky úspěchem. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru a reprezentaci města Jičín.

Sestava a branky HBC Continental Jičín: Hůla, Podzimek – Matouš a Ženatý po 17, Kraus 14, Janďourek 13, Pour 10, Sedláček a Jandera po 4, Král a Fejtek po 3, Mičke 1, Socha.

Konečné pořadí: 1. HC Dukla Praha I, 2. Talent Plzeň, 3. HBC Continental Jičín, 4. HK Město Lovosice, 5. SK Velká Bystřice, 6. HC Dukla Praha II, 7. ŠKP Bratislava.  (hbc, re)