Pěkná tečka
Hlavní hvězdou se stal novopečený mistr Evropy Václav Fejfar, který v Humpolci opět vyhrál vše, co se dalo a sklidil za to obrovský aplaus od diváků. Za Fejfarem dojeli Jiří Bret a Otakar Výborný. Bylo to již páté Fejfarovo vítězství v Setkání mistrů v Humpolci. „Závody se moc vydařily, přálo i počasí, prostě pěkná tečka na závěr sezóny," dodává jezdec, kterého čeká nejen řada slavnostních vyhlášení, ale také dostavba nového závodního speciálu pro sezonu 2013.

„Po zvážení všech pro a proti, budu i v příštím roce startovat v divizi Touring Autocros, kde bude ještě podstatně větší konkurence než letos," umírnil některé spekulace o přestupu do Super buggy Václav Fejfar.

Jezdec je zván i na další akce, například Setkání mistrů do Sosnové (tam se sejde absolutní česká špička ve všech automobilových disciplínách, doplněná o několik zahraničních jezdců), ale vše bude záležet na osudu současného závodního vozu.

A ještě pro úplnost vítězové hlavních kategorií – super Buggy: Tomáš Pospíšilík, Buggy 1600: Radek Jordák, Touring Autocross: Václav Fejfar, Junior Buggy: Jakub Kubíček, Kartcross: Ondřej Šlechta. ⋌Pavel Vydra