V kategorii minižáků startovalo 19 družstev, které bylo rozděleny do tří skupin. Mladí jičínští házenkáři se v základní skupině postupně utkali s maďarským celkem UP Pler, kterému po boji podlehli 9:12. Dále s chorvatskou Pastelou, s níž po vyrovnaném průběhu podlehli navlas stejným výsledkem 9:12.

V sobotních zápasech jičínští „minici" porazili vysoko celek Wendy Mělník, 21:7. Ve druhém odpoledním zápase si ještě vyšším rozdílem poradili s českým soupeřem z Polanky, 28:5. Druhý den čekal chlapce poslední zápas základní skupiny, ve kterém se střetli s Ivančicemi. I v tomto zápase bylo našlápnuto na bezproblémové vítězství. To ale ještě nikdo netušil, že se bude hrát pouze první poločas a že Ivančice do druhé půle nenastoupí kvůli osobní obraně na jejich hráče.

Hrubé výrazy jejich trenéra směrem k jičínské lavičce, bezvýznamná a bezpředmětná hádka s organizátory turnaje znamenala kontumaci zápasu v poměru 0:5 pro jičínský celek. Ze skupiny postoupili jičínští chlapci ze 3. místa, první skončil UP Pler a druhá Pastela. V osmifinálovém zápase čekal na minižáky Jičína dánský soupeř TIK Taastrup. Rovněž v tomto zápase se zrodilo vysoké vítězství jičínského celku v poměru 22:9. Konec v turnaji znamenala až porážka ve vyrovnaném a bojovném čtvrtfinále proti německému týmu HC Empor Rostock. Jičínští nakonec podlehli 14:16.

Celkovým vítězem této věkové kategorie se stal maďarský celek UP Pler, který ve finále porazil Pastelu rozdílem jediné branky. Jičínští chlapci svedli i s nejúspěšnějšími celky turnaje vyrovnané boje a určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru.
Výsledky HBC Continental Jičín: Jičín – UP Pler 9:12, Maksimir Pastela 9:12, Wendy Mělník 21:7, DTJ Polanka 28:5, HK Ivančice 5:0 kontumačně, HIK Taastrup 22:9, Empor Rostock 14:16. Sestava HBC Continental Jičín: A. Podzimek – K. Lutrýn, T. Šachl, T. Král, M. Pour, A. Tůma, Ondruš, Janďourek, Malát, Brádler, Sedláček, Voltr.   (hbc)