Travnaté hřiště a zázemí turnaje bylo opět skvěle připraveno, díky všem aktivním členům místního klubu malé kopané. V 8:30 rozhodčí Štěpán Janeček a Lukáš Tůma zahájili první utkání ve skupinách.

Po jejich odehrání se začali rýsovat favorité. Skupinu A vyhrál loňský vítěz turnaje mužstvo „Ty Jo Nevím“. Ve skupině B první místo bez ztráty bodu obsadila Pornlandia. Počasí tentokrát nepřálo a před dohráním zápasů ve skupinách bylo nutné turnaj na 30 minut přerušit pro bouřku a silný déšť. Po utkáních ve skupinách následovaly čtyři čtvrtfinále, do kterých se kvalifikovaly týmy na prvních až čtvrtých pozicích.

Poté už na řadu přišly boje o stupně vítězů. Semifinálové zápasy se hrály již za příznivějšího počasí, ale na rozmoklém trávníku. Přesto duely přinesly velmi zajímavou a dramatickou kopanou. V prvním semifinálovém utkání mezi družstvy „Ty Jo Nevím“ a (J)elita skončilo těsnou výhrou družstva Ty Jo Nevím 1:0 . Jediný gól vstřelil Šlambera .Ve druhém semifinále nedokázal vítěz skupiny B – Pornlandia vstřelit výborně hrajícímu mužstvu E-Fyzio gól v hrací době, proto se o postupujícím do finále rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, jenž ovládla favorizovaná Pornlandia v poměru 4:3. 

V utkání o třetí místo mezi družstvy E- fyzio a (J)elita byl lepším týmem celkem E-fyzio, které zvítězilo zaslouženě 3:0. 

V 18 hodin byl zahájen zápas o zlato mezi týmy Pornlandia a „Ty Jo Nevím“. Ve finále se tak potkal vítěz loňského turnaje s vítězem předloňského turnaje. Tentokrát měl více sil tým Pornlandia, který zvítězil po brankách Hátleho a J. Kuneše 2:1.

Konečné pořadí
1. Pornlandia
2. Ty Jo Nevím
3. E-fyzio
4. (J)elita
5. KMK Lukavec
6. DEVOPIVO LA KORUNA
7. Náhlá smrt
8. Sekačky
9. MK Chmelaři
10. Slavoj Houslice

Individuální ocenění – nejlepší brankář: Miroslav Richter (E-fyzio). Nejlepší hráč: Daniel Krotil (Pornlandia). Nejlepší střelec: Martin Jonáš ((J)elita). (jb)