Okres – 1. třída: Libáň A – Kopidlno A 12:6 (Kuzma 3,5 – Tomášek 3,5), St. Paka C – Jičín C 13:5 (Kamler 4,5 – Augustin, Doule 2), Hořice B – N. Paka C 13:5 (Polák 4 – Fišar 3), Lány A – Miletín A 8:10 (M. Vokrouhlecký 3,5 – Bezvoda 3,5), Chomutice A – Hořice A 8:10 (Březský, O. Chotěbor 2,5 – M. Zelený 4), Radim A – L. Bělohrad A 5:13.

1. Libáň A ⋌4 4 0 0 45:27 12
2. L. Bělohrad A ⋌4 3 1 0 54:18 11
3. Hořice B ⋌4 3 1 0 49:23 11
4. Hořice A ⋌ 4 3 0 1 46:26 10
5. Stará Paka C ⋌4 3 0 1 37:35 10
Radim A ⋌4 2 0 2 37:35  8
7. Miletín A ⋌ 4 2 0 2 31:41  8
8. Jičín C ⋌4 1 0 3 31:41  6
9. Nová Paka C⋌4 1 0 3 30:42  6
10. Kopidlno A ⋌4 1 0 3 30:42  6
11. Chomutice A ⋌4 0 0 4 21:51  4
Lány A ⋌ 4 0 0 4 21:51  4

2. třída: Nemyčeves C – Železnice A 5:13 (Stránský 2,5 – Vraštil 4,5), L. Bělohrad C – Chomutice B 14:4 (Kout 4,5 – Průša 2), Popovice A – Úbislavice A 12:6 (Tomi, Olejarčík 4,5 – Morávek st. a ml.2), Valdice B – Rovensko A 14:4 (M. Novotný 4,5 – Kopecký, Drahoňovský 1,5), Žlunice A – Lány A 5:13 (Němeček 2 – J. Vokrouhelcký 4) a volno L. Bělohrad B.

1. Železnice A ⋌4 3 1 0 46:26 11
2. L. Bělohrad C ⋌4 3 0 1 42:30 10
3. Valdice B ⋌3 3 0 0 40:14  9
4. Popovice A ⋌4 2 1 1 32:40  9
5. Lány B ⋌4 2 0 2 34:38  8
6. L. Bělohrad B ⋌3 2 0 1 43:11  7
7. Rovensko A ⋌4 0 2 2 30:42  6
8. Úbislavice A ⋌4 0 1 3 29:43  5
9. Chomutice B ⋌4 0 1 3 25:47  5
10. Nemyčeves C ⋌3 1 0 2 23:33  5
11. Žlunice A ⋌3 1 0 2 18:36  5

3. třída: Úbislavice B – Železnice B 8:10 (L. Vít 3 – Tajčová 4,5), L. Bělohrad D – Chomutice C 9:9 (Rybalo 3 – Tázler ml. 4,5), Miletín B – Libáň B 13:5 (Hladký, Rezmuves 4,5 – R. Horák 2,5), N. Paka D – Rovensko B 4:14 (Hanuš 3 – Varečka, Stuchlík, Bém, Tyrychtr 3,5), Jičín D – Popovice B 11:7 (Vraštil 4 – Kazda ml., Olejarčík 2,5), Kopidlno B – Butoves A 13:5 (Ševců 4,5 – Hlawatschke 2).

1. Jičín D ⋌4 4 0 0 42:30 12
2. Železnice B ⋌4 3 1 0 40:32 11
3. Miletín B ⋌4 3 0 1 44:28 10
4. Kopidlno B ⋌4 2 1 1 42:30  9
5. Rovensko B ⋌4 1 2 1 40:32  8
6. Libáň B ⋌ 4 2 0 2 34:38  8
7. L. Bělohrad D ⋌4 0 3 1 35:37  7
8. Chomutice C ⋌4 1 1 2 33:39  7
9. Popovice B ⋌4 1 1 2 32:40  7
10. Nová Paka D ⋌4 1 1 2 31:41  7
11. Butoves A ⋌4 1 0 3 32:40  6
12. Úbislavice B ⋌4 0 0 4 29:43  4

4. A třída: Úbislavice C – Radim B 6:12 (R. Vít 3 – Šimek, Šimánek 3,5), L. Bělohrad E – Nemyčeves E 10:8 (Hoza 4 – Macek, Stránský 3), Rovensko C – Miletín C 15:3 (Stantejský, Soukup 4,5 – Fof 2), Roškopov – Hořice D 15:3 (Jos. Krejčí, P. Krejčí ml. 4,5 – Svobodová 2), Železnice C – St. Paka D 14:4 (Tajčová, Ježková 4,5 – Hruška 2).

1. L. Bělohrad E ⋌4 4 0 0 53:19 12
2. Železnice C⋌4 4 0 0 52:20 12
3. Rovensko C ⋌4 3 0 1 44:28 10
4. Radim B ⋌4 3 0 1 39:33 10
5. Nemyčeves E ⋌4 2 0 2 39:33  8
6. Roškopov ⋌4 1 1 2 33:38  7
7. Stará Paka D ⋌3 1 0 2 28:26  5
8. Nová Paka E⋌3 1 0 2 25:29  5
9. Úbislavice C ⋌4 0 1 3 26:46  5
10. Miletín C ⋌3 0 0 3 14:40  3
11. Hořice D ⋌3 0 0 3  7:47  3

4. B třída: Nemyčeves D – Kopidlno C 15:3 (Bareš, Hendrych 4,5 – Petr, Machačný, Machula 1) Butoves B – Žlunice B 17:1 (Volek, Konůpek st., Vohánka st. 4,5 – Petr, Machačný, Machula 1), Hořice C – Slatiny 15:3 (Vyskočil, Krejčí 4,5 – Svobodová 2), Veliš – Popovice C 13:5(J. a V. Pažoutovi 4,5 – Kazda st. 2,5), Sobotka – Chyjice 18:0 (Kozák, Ježek, Najman, Fejfar 4,5 – Šolc, Veselý, Zelinger, Stránský 0) a volno Miletín D.   Václav Nidrle

1. Veliš ⋌4 4 0 0 60:22 12
2. Nemyčeves B ⋌4 3 0 1 52:20 10
3. Hořice C ⋌3 3 0 0 42:12  9
4. Sobotka ⋌4 2 0 2 48:24  8
5. Popovice C ⋌4 2 0 2 37:35  8
6. Slatiny ⋌4 1 1 2 36:36  7
7. Kopidlno C ⋌3 2 0 1 32:22  7
8. Butoves B ⋌3 1 1 1 34:20  6
9. Miletín D ⋌3 1 0 2 18:36  5
10. Chyjice ⋌4 0 0 4  9:63  4
11. Žlunice B ⋌4 0 0 4  2:70  4