Vedoucím celkem první okresní třídy je Libáň „A", ve druhé třídě vévodí tabulce Železnice „A", dalšími prvními družstvy svých soutěží jsou Jičín „D", Lázně Bělohrad „E" a Veliš „B".

Výsledky: Okres 1. třída: Radim A – Libáň A 7:11 (Breuer 3,5 – Kuzma 4,5), L. Bělohrad A – Chomutice A 17:1 (F. Klejch, Grym, Šetřivý ml. 4,5 – Kučera 1), Hořice A – Lány A 13:5 (M. Zelený 4,5 – D. Vokrouhlecký 2,5), Miletín A – Hořice B 2:16 (Bezvoda, Rychtera 1 – Šotek, Vzorek, Polák 4,5), Nová Paka C – Stará Paka C 8:10 (Růžek 4,5 – Krutský st., Kamler, Vávra 3), Jičín C – Kopidlno A 10:8 (Vraštil 4,5 – Kodet 3,5).

1. Libáň A ⋌ 3 3 0 0 33:21  9
3. Hořice B ⋌ 3 2 1 0 36:18  8
2. L. Bělohrad A ⋌3 2 1 0 41:13  8
4. Hořice A ⋌ 3 2 0 1 36:18  7
5. Radim A ⋌ 3 2 0 1 32:22  7
6. Stará Paka C ⋌3 2 0 1 24:30  7
7. Jičín C ⋌3 1 0 2 26:28  5
8. Nová Paka C ⋌3 1 0 2 25:29  5
9. Kopidlno A ⋌3 1 0 2 24:30  5
10. Miletín A ⋌ 3 1 0 2 21:33  5
11. Lány A ⋌3 0 0 3 13:41  3
12. Chomutice A ⋌ 3 0 0 3 13:41  3

2. třída: L. Bělohrad B – Žlunice A 17:1 (A. Klejch, Ordáň, Zívr 4,5 – Němeček 1), Lány B – Valdice B 2:16 (obě čtyřhry – M. a Z. Novotný, Bilanský, Harcuba 4), Rovensko A – Popovice A 9:9 (Varečka, Kozák 3 – Bílek 3,5), Úbislavice A – L. Bělohrad C 6:12 (Morávek ml. 3 – J. Šulc, Fejfar st. 3,5), Chomutice B – Železnice 4:14 (Kučera 2 – Pekárek 4,5) a Nemyčeves C měla volno.

1. Železnice A ⋌3 2 1 0  33:2 18
2. L. Bělohrad B ⋌3 2 0 1  43:1 17
3. L. Bělohrad C ⋌3 2 0 1 28:26  7
4. Valdice B ⋌2 2 0 0 26:10  6
5. Popovice A ⋌3 1 1 1 20:34  6
6. Rovensko A ⋌3 0 2 1 26:27  5
7. Lány B ⋌ 3 1 0 2 21:33  5
8. Úbislavice A ⋌ 3 0 1 2 23:31  4
9. Chomutice B ⋌3 0 1 2 21:33  4
10. Nemyčeves C ⋌2 1 0 1 18:20  4
11. Žlunice ⋌ 2 1 0 1 13:23  4

3. třída: Kopidlno B – Úbislavice B 13:5 (kodet 4,5 – R. Vít 2,5), Butoves A – Jičín D 8:10 (Žďárský 2,5 – Vraštil 4,5), Popovice B – Nová Paka D 12:6 (Olejarčík 4,5 – Hanuš 3,5), Rovensko B – Miletín B 8:10 (Tyrychtr, Varečka, Stuchlík, Bém 2 – Hladký 4,5), Libáň B – L. Bělohrad D 10:8 (Kuzma 4,5 – Václavík 3), Chomutice C – Železnice B 7:11 (Tázler ml. 3 – Vraštil 3,5).

1. Jičín D ⋌3 3 0 0 31:23  9
2. Železnice B ⋌3 2 1 0 30:24  8
3. Miletín B ⋌3 2 0 1 31:23  7
4. Libáň B ⋌3 2 0 1 29:25  7
5. Kopidlno B ⋌3 1 1 1 29:25  6
6. Nová Paka D⋌3 1 1 1 27:27  6
7. Popovice B ⋌3 1 1 1 25:29  6
8. Butoves A ⋌3 1 0 2 27:27  5
9. Rovensko B ⋌3 0 2 1 26:28  5
L. Bělohrad D ⋌3 0 2 1 26:28  5
11. Chomutice C ⋌3 1 0 2 24:30  5
12. Úbislavice B ⋌3 0 0 3 21:33  3

4. A třída: Železnice C – Úbislavice C 13:5 (Tajčová 4,5 – L. Brendl 3), Stará Paka D – Roškopov 16:2 (Hruška, Knap 4,5 – Stuchlík 2), Hořice D – Rovensko C 3:15 (Šlechta 2 – Stantejský, Stuchlík 4,5), Nová Paka E – L. Bělohrad E 6:12 (Osten 3 – Malý 4,5), Nemyčeves E – Radim B 12:6 (Homola 4,5 – Čermák 3) a volno má Miletín C.

1. L. Bělohrad E ⋌3 3 0 0 43:11  9
2. Železnice C ⋌3 3 0 0 38:16  9
3. Nemyčeves E ⋌3 2 0 1 31:23  7
4. Rovensko C ⋌3 2 0 1 29:25  7
5. Radim B ⋌3 2 0 1 27:27  7
6. Nová Paka E ⋌3 1 0 2 25:29  5
7. Stará Paka D ⋌2 1 0 1 24:12  4
8. Úbislavice C ⋌3 0 1 2 20:34  4
9. Roškopov ⋌3 0 1 2 18:36  4
10. Miletín C ⋌2 0 0 2 11:25  2
11. Hořice D ⋌2 0 0 2  4:32  2

4. B třída: Sobotka – Nemyčeves D 7:11 (Ježek 3,5 – R. Trč st. 4,5), Chyjice-Veliš 2:16 (L. Douša, Šolc – J. a V. Pažoutovi, Červenka 4,5), Popovice C – Miletín C 15:3 (Šamko st. 4,5 – Drahonínský 2), Slatiny – Butoves B 9:9 (Debnár, Karlas 3,5 – Cír 4,5), Žlunice B-Kopidlno C 0:18 (Brodský, Machačný, Pelant a Petr 4,5) a volné Hořice C.   Václav Nidrle

1. Veliš B ⋌3 3 0 0 47:17 9
2. Nemyčeves D ⋌3 2 0 1 37:17 7
3. Popovice C ⋌3 2 0 1 30:22 7
4. Kopidlno C ⋌2 2 0 0  29:7 6
5. Hořice C ⋌2 2 0 0  27:9 6
6. Slatiny C ⋌3 1 1 1 31:21 6
7. Sobotka ⋌3 1 0 2 30:24 5
8. Miletín D ⋌3 1 0 2 18:36 5
9. Butoves B ⋌ 2 0 1 1 17:19 3
10. Chyjice ⋌3 0 0 3  9:45 3
11. Žlunice B ⋌3 0 0 3  1:53 3