V elitní 1. třídě se na čele vzdálila staropacká rezerva, na opačném konci Lány B v boji o záchranu porazily souseda z tabulky.

1. třída regionálního přeboru mužů: Nová Paka C – Kopidlno A 10:8 (Oravec, Růžek 4,5 – Procházka, Tomášek 2,5), Miletín A – Libáň A 5:13 (Rychtera, Novák 2 – Vaníček, Horák 4,5), Lány B – Lázně Bělohrad B 10:8 (J. Vokrouhlecký 4 – Zívr 3), Stará Paka B – Lány A 16:2 (Krtička, Budina 4,5 – Z.Vokrouhlecký, Ulrych 1), Lázně Bělohrad A – Valdice B 14:4 (Petřivý ml. 4,5 – Kryl 1,5), Nemyčeves B – Hořice B 8:10 (Pažout 4 – Polák, Šotek 3,5).

1. Stará Paka B⋌ 17 17 0 0 239: 67 51
2. Hořice B ⋌ 17 13 1 3 174:132 44
3. L. Bělohrad A⋌ 17 13 0 4 198:108 43
4. Nemyčeves B⋌ 17 12 2 3 187:119 43
5. Kopidlno A ⋌17 9 2 6 170:136 37
6. Libáň A ⋌ 17 8 2 7 144:162 35
7. Valdice B ⋌17 8 1 8 170:136 34
8. Nová Paka C ⋌17 8 1 8 154:152 34
9. Miletín A ⋌ 17 2 1 14 103:203 22
10. L. Bělohrad B ⋌ 17 2 1 14 98:208 22
11. Lány B⋌ 17 2 1 14 85:211 22
12. Lány A ⋌ 17 2 0 15 114:192 21

II. třída: Rovensko p. Tr. A – Žlunice 16:2 (Vágenknecht, Drahoňovský, Kozák 4,5 – Ně-meček, Smutný 1), Železnice C – Jičín C 6:12 (Vraštil, Kabela 2 – Sebera 4,5), Veliš A – Chomutice A 4:14 (V. Pažout 2 – Břeský, Kubík 4,5), Kopidlno B – Butoves A 2:16 (Novák, Urbaník 1 – Hlawatschke st. a ml.,Vích 4,5), Lázně Bělohrad C – Železnice B 12:6 (Rybalo 4,5 – Breuer 3,5), Radim A – Nová Paka D 13:5 (Gebauer 4,5 – Stuchlík, Oravec 2).

1. Jičín C ⋌17 17 0 0 227: 79 51
2. Železnice B ⋌17 14 0 3 190:116 45
3. Chomutice A ⋌17 9 3 6 163:143 38
4. Železnice C ⋌17 10 0 7 169:137 37
5. Rovensko A ⋌17 8 3 6 169:137 36
6. Butoves A ⋌17 8 2 7 164:142 35
7. Radim A ⋌17 7 2 8 161:145 33
8. L. Bělohrad C ⋌17 6 4 7 146:160 33
9. Nová Paka D ⋌17 7 2 8 138:168 33
10. Kopidlno B ⋌17 4 2 11 118:188 25
11. Žlunice ⋌17 0 2 15 98:208 19
12. Veliš A ⋌17 0 2 15 87:219 19

III. třída: Rovensko pod Troskami B – Stará Paka C 8:10 (Bém,Varečka, Horáček, Tyrychtr 2 – Krutský ml. 4,5), Hořice C – Nemyčeves C 9:9 (Rypl, Kárník 3,5 – Ševců 3), Butoves B – Lázně Bělohrad D 9:9 (V. a M. Zhoufovi, Cír 2,5 – J. Fejfar 4), Úbislavice A – Úbislavice B 11:7 (J. Erlebach, Milický 3 – Plecháčová 3,5), Popovice – Železnice D 9:9 (Tomi 4 – Kretová 3,5), Nová Paka E – Sobotka 9:9 (Vavrinec 3,5 – Ježek 3).

1. Úbislavice A ⋌17 14 1 2 193:113 46
2. L. Bělohrad D ⋌ 17 12 1 4 178:128 42
3. Stará Paka C ⋌ 17 10 2 5 164:140 39
4. Butoves B ⋌17 8 4 5 168:138 37
5. Popovice ⋌17 7 3 7 150:156 34
6. Železnice D ⋌17 8 1 8 150:156 34
7. Úbislavice B ⋌17 6 3 8 146:160 32
8. Sobotka ⋌17 6 4 7 144:162 32
9. Nemyčeves C ⋌17 6 1 10 162:144 30
10. Nová Paka E ⋌ 17 3 5 9 134:164 28
11. Hořice C ⋌ 17 4 3 10 130:176 28
12. Rovensko B ⋌ 17 3 2 12 117:189 25

IV. třída A: Lázně Bělohrad E – Miletín B 16:2 (J. a Z. Fejfarovi, Kout 4,5 – Kněžourek, Hladký 1), Nemyčeves E – Jičín E 8:10 (Macek 3,5 – Kulhánek, Půrkrábek 3,5), Radim C – Roškopov 12:6 (Šimek 3,5 – P. Krejčí ml. 4,5), Valdice C – Chomutice B 12:6 (Bukartyk, Jirásek ml. 4,5 – M. Jón, Průša, P. Vaníček 2), Butoves C – Úbislavice C 5:13 (Volek 2 – L. a J. Brendlovi 4,5).

1. L. Bělohrad E ⋌14 14 0 0 194: 56 42
2. Radim C ⋌14 10 1 3 169: 83 35
3. Chomutice B⋌ 14 10 1 3 157: 95 35
4. Miletín B ⋌ 14 9 0 5 136:116 32
5. Butoves C ⋌ 14 7 0 7 127:125 28
6. Valdice C ⋌14  6 0 8 111:131 26
7. Jičín E⋌ 14 5 1 8 108:142 25
8. Úbislavice C ⋌ 14 3 2 9 104:148 22
9. Roškopov ⋌14 3 1 10 83:169 21
10. Nemyčeves E ⋌14 0 0 14 57:191 14

IV. třída B: Kopidlno C – Slatiny 12:6 (Machačný 4,5 – Svobodová, Karlas 2), Radim B – Libáň B 5:13 (Míka 4 – R. Horák, Mička, Kuzma 4,5), Rovensko C – Chomutice C 10:8 (P. Stuchlík 3,5 – Scháňko 4,5), Jičín D – Nemyčeves D 15:3 (Richter, Rajm 4,5 – R.Trč st. 2), Stará Paka D – Veliš B 9:9 (Rosenbergová, Havelka 2,5 – Muller, Šťastný 4,5).    Václav Nidrle

1. Jičín D ⋌14 14 0 0 208: 44 42
2. Kopidlno C ⋌14 11 0 3 168: 84 36
3. Libáň B ⋌14 9 0 5 133:119 32
4. Rovensko C ⋌ 14 9 0 5 129:123 32
5. Nemyčeves D ⋌14 8 1 5 152:100 31
6. Veliš B⋌ 14 4 3 7 106:146 25
7. Radim B ⋌14 4 1 9 103:149 23
8. Stará Paka D ⋌ 14 3 3 9 100:152 23
9. Chomutice C⋌ 14 0 4 10 86:166 18
10. Slatiny ⋌14 1 2 11 75:177 18