Předběžné rozlosování II. kuželkářské ligy, skupina A: 1. kolo: Sobota 12. září: SKK Bohušovice – SKK Rokycany B, KK Lokomotiva Tábor – KK Hvězda Trnovany, KK SDS Sadská – Vltavan Loučovice (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – TJ Dynamo Liberec (13.30), Sokol Kolín – SKK Hořice, TJ Sokol Duchcov – TJ Lokomotiva České Velenice (oba od 14.00).

2. kolo: Sobotu 19. září: TJ Dynamo Liberec – TJ Lokomotiva České Velenice, Vltavan Loučovice – TJ Sokol Duchcov, KK Hvězda Trnovany – KK SDS Sadská, SKK Hořice – KK Lokomotiva Tábor (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – SKK Bohušovice (13.30), SKK Rokycany B – Sokol Kolín (17.00).

3. kolo: Sobota 10. října: SKK Bohušovice – TJ Dynamo Liberec, KK Lokomotiva Tábor – SKK Rokycany B, KK SDS Sadská – SKK Hořice, TJ Lokomotiva České Velenice – Vltavan Loučovice (vše od 10.00), Sokol Kolín – KK Konstruktiva Praha, TJ Sokol Duchcov – KK Hvězda Trnovany (oba od 14.00).

4. kolo: Sobota 17. října: TJ Dynamo Liberec – Vltavan Loučovice, KK Hvězda Trnovany – TJ Lokomotiva České Velenice, SKK Hořice – TJ Sokol Duchcov, SKK Bohušovice – Sokol Kolín (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – KK Lokomotiva Tábor (13.30), SKK Rokycany B – KK SDS Sadská (17.00).

5. kolo: Sobota 24. října: KK Lokomotiva Tábor – SKK Bohušovice, KK SDS Sadská – KK Konstruktiva Praha, TJ Lokomotiva České Velenice – SKK Hořice, Vltavan Loučovice – KK Hvězda Trnovany (vše od 10.00), Sokol Kolín – TJ Dynamo Liberec, TJ Sokol Duchcov – SKK Rokycany B (oba od 14.00).

6. kolo: Sobota 31. října: TJ Dynamo Liberec – KK Hvězda Trnovany, SKK Hořice – Vltavan Loučovice, SKK Bohušovice – KK SDS Sadská (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – TJ Sokol Duchcov (13.30), Sokol Kolín – KK Lokomotiva Tábor (14.00). Neděle 1. listopadu: SKK Rokycany B – TJ Lokomotiva České Velenice (17.00).

7. kolo: Sobota 7. listopadu: KK Lokomotiva Tábor – TJ Dynamo Liberec, KK SDS Sadská – Sokol Kolín, TJ Lokomotiva České Velenice – KK Konstruktiva Praha, Vltavan Loučovice – SKK Rokycany B, KK Hvězda Trnovany – SKK Hořice (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – SKK Bohušovice (14.00).

8. kolo: Sobota 14. listopadu: TJ Dynamo Liberec – SKK Hořice, SKK Bohušovice – TJ Lokomotiva České Velenice, KK Lokomotiva Tábor – KK SDS Sadská (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – Vltavan Loučovice (13.30), Sokol Kolín – TJ Sokol Duchcov (14.00), SKK Rokycany B – KK Hvězda Trnovany (17.00).

9. kolo: Sobota 21. listopadu: KK SDS Sadská – TJ Dynamo Liberec, TJ Lokomotiva České Velenice – Sokol Kolín, Vltavan Loučovice – SKK Bohušovice, KK Hvězda Trnovany – KK Konstruktiva Praha, SKK Hořice – SKK Rokycany B (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – KK Lokomotiva Tábor (14.00).

10. kolo: Sobota 28. listopadu: TJ Dynamo Liberec – SKK Rokycany B, SKK Bohušovice – KK Hvězda Trnovany, KK Lokomotiva Tábor – TJ Lokomotiva České Velenice, KK SDS Sadská – TJ Sokol Duchcov (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – SKK Hořice (13.30), Sokol Kolín – Vltavan Loučovice (14.00).

11. kolo: Sobota 5. prosince: TJ Lokomotiva České Velenice – KK SDS Sadská, Vltavan Loučovice – KK Lokomotiva Tábor, KK Hvězda Trnovany – Sokol Kolín, SKK Hořice – SKK Bohušovice (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – TJ Dynamo Liberec (14.00), SKK Rokycany B – KK Konstruktiva Praha (17.00).

12. kolo: Sobota 12. prosince: TJ Dynamo Liberec – KK Konstruktiva Praha, SKK Hořice – Sokol Kolín, KK Hvězda Trnovany – KK Lokomotiva Tábor, Vltavan Loučovice – KK SDS Sadská, TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Sokol Duchcov (vše od 10.00), SKK Rokycany B – SKK Bohušovice (17.00).

Jarní část: 13. kolo: Sobota 16. ledna 2016: TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Dynamo Liberec, KK SDS Sadská – KK Hvězda Trnovany, KK Lokomotiva Tábor – SKK Hořice, SKK Bohušovice – KK Konstruktiva Praha (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – Vltavan Loučovice, Sokol Kolín – SKK Rokycany B (oba od 14.00).

14. kolo: Sobota 23. ledna: TJ Dynamo Liberec – SKK Bohušovice, SKK Hořice – KK SDS Sadská, KK Hvězda Trnovany – TJ Sokol Duchcov, Vltavan Loučovice – TJ Lokomotiva České Velenice (vše od 10.00). KK Konstruktiva Praha – Sokol Kolín (13.30), SKK Rokycany B – KK Lokomotiva Tábor (17.00).

15. kolo: Sobota 6. února: Vltavan Loučovice – TJ Dynamo Liberec, TJ Lokomotiva České Velenice – KK Hvězda Trnovany, KK SDS Sadská – SKK Rokycany B, KK Lokomotiva Tábor – KK Konstruktiva Praha (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – SKK Hořice, Sokol Kolín – SKK Bohušovice (oba od 14.00).

16. kolo: Sobota 13. února: TJ Dynamo Liberec – Sokol Kolín, SKK Bohušovice – KK Lokomotiva Tábor, SKK Hořice – TJ Lokomotiva České Velenice, KK Hvězda Trnovany – Vltavan Loučovice (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – KK SDS Sadská (13.30), SKK Rokycany B – TJ Sokol Duchcov (17.00).

17. kolo: Sobota 27. února: KK Hvězda Trnovany – TJ Dynamo Liberec, Vltavan Loučovice – SKK Hořice, TJ Lokomotiva České Velenice – SKK Rokycany B, KK SDS Sadská – SKK Bohušovice, KK Lokomotiva Tábor – Sokol Kolín (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – KK Konstruktiva Praha (14.00).

18. kolo: Sobota 5. března: TJ Dynamo Liberec – KK Lokomotiva Tábor, SKK Bohušovice – TJ Sokol Duchcov, SKK Hořice – KK Hvězda Trnovany, KK Konstruktiva Praha – TJ Lokomotiva České Velenice (13.30), Sokol Kolín – KK SDS Sadská (14.00), SKK Rokycany B – Vltavan Loučovice (17.00).

19. kolo: Sobota 12. března: SKK Hořice – TJ Dynamo Liberec, KK Hvězda Trnovany – SKK Rokycany B, Vltavan Loučovice – KK Konstruktiva Praha, TJ Lokomotiva České Velenice – SKK Bohušovice, KK SDS Sadská – KK Lokomotiva Tábor (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – Sokol Kolín (14.00).

20. kolo: Sobota 19. března: TJ Dynamo Liberec – KK SDS Sadská, KK Lokomotiva Tábor – TJ Sokol Duchcov, SKK Bohušovice – Vltavan Loučovice (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – KK Hvězda Trnovany (13.30), Sokol Kolín – TJ Lokomotiva České Velenice (14.00), SKK Rokycany B – SKK Hořice (17.00).

21. kolo: Sobota 2. dubna: SKK Hořice – KK Konstruktiva Praha, KK Hvězda Trnovany – SKK Bohušovice, Vltavan Loučovice – Sokol Kolín, TJ Lokomotiva České Velenice – KK Lokomotiva Tábor (vše od 10.00), TJ Sokol Duchcov – KK SDS Sadská (14.00), SKK Rokycany B – TJ Dynamo Liberec (17.00).

22. kolo: Sobota 9. dubna: TJ Dynamo Liberec – TJ Sokol Duchcov, KK SDS Sadská – TJ Lokomotiva České Velenice, KK Lokomotiva Tábor – Vltavan Loučovice, SKK Bohušovice – SKK Hořice (vše od 10.00), KK Konstruktiva Praha – SKK Rokycany B (13.30), Sokol Kolín – KK Hvězda Trnovany (14.40).