Jičínsko zde zastupuje hned šest týmů! Nejlépe si dle předpokladů vede A tým Milovic, který okupuje druhou příčku, jediný bod na něj v tabulce ztrácí céčko Hořic.

V naprosto pozměněné sestavě a rovněž s naprosto odlišnými ambicemi než v předchozích letech, kdy se pravidelně pral o vítězství v soutěži , prožíval podzim tým Jičína C.

Z důvodů letošní absence mnoha hráčů ve všech týmech SKK Jičín zůstala z úspěšné osmičky v týmu pouze dvojice matadorů Ladislav Křivka a Jiří Brumlich. K nim se přidala kompletní pětice loni D týmu, který si vybojoval postup do této soutěže, ale vzhledem k nízkému počtu hráčů jej oddíl nemohl vůbec do soutěží přihlásit.

A jak si nová sestava C týmu vedla? Jako na houpačce. Soutěž zahájila dvěma výhrami, poté přišly tři porážky.

Po důležité výhře v Březovicích v polovině podzimu figuroval tým na osmé pozici s vyrovnanou bilancí tří výher a tří porážek. Jenže následovaly tři prohry a pád až na předposlední příčku.

Výrazně zlepšené výkony v posledních dvou kolech a výhry 12:4 (2546-2457) ve Vrchlabí a nyní doma stejným skóre 12:4 (2557-2351) v okresním derby s Novou Pakou B vracejí tým rázem na pěkné sedmé místo přeboru.

S postavením ve středu tabulky tak nakonec může rozhodně panovat spokojenost.   (jk)