A to je i případ mnoha členů novopackého autoklubu a jejich kamarádů kteří propadli v 70. letech autokrosu.

Jedná se tentokrát o partu jezdců stáje Mladá fronta, kteří patří do pomyslné „Zlaté knihy" českého autokrosu. Jezdci a konstruktéři těchto vozidel: Jindřich Kottek, Stanislav Landa a Ivan Polák se budou o své zážitky ze začátků autokrosů dělit s účastníky besedy, kterou pořádá Autoklub v AČR Nová Paka v pátek 15. dubna 2016 od 18.00 hod v sále hotelu Štikov.

Budou promítnuta videa a fotografie z archivu jezdců a Autoklubu Nová Paka. Proběhne též autogramiáda a soutěž o DVD a další ceny. Archiv Ing. Stanislav Landa – mistr ČSSR do 1000ccm v roce 1974 a 1975 ve třídě nad 1000cm. Účastník mnoha závodů v Evropě ve třídě do 1600. Jindřich Kottek – vícemistr ČSSR v r. 77, 2. místo PMP v roce 1985 a mnoho dalších závodů. Ing. Ivan Polák – služebně nejmladší, 3. místo v M ČSSR v r. 79, aktivně se zúčastňoval závodů až do roku 2000.

Věříme, že tak jako minulá velice úspěšná beseda s motokrosovými jezdci Faltou, Halmem, Velkým, Baborovským a Churavým, tak i tito jezdci vám budou mít co poodhalit ze zákulisí příprav, cest na závody a zážitky ze závodů. Autoklub v AČR Nová Paka se těší na vaši návštěvu.    Pavel Vydra