Toto kolo proběhlo zároveň jako Krajský přebor jednotlivců v obou věkových kategoriích. Na pardubickém tatami se představilo devět jičínských nadějí. Nejvíce se dařilo Tomáši Kulhánkovi, Zdeňkovi Venclů, Miroslavu Kovandovi a Františku Bartošovi, kteří ve svých kategoriích zvítězili.

„Od Tomáše a Zdeňka jsme dobré umístění očekávali, neboť se oba pravidelně prosazují v seriálu Českého poháru. Mirek a František svým vítězstvím mile překvapili," komentoval úspěchy svých členů oddíl jičínského juda. Tomáš startoval v kategorii ml. žáků + 60 kg, ostatní startovali v kategorii st. žáků. Zdeněk v hmotnostní kategorii do 38 kg, Mirek v kategorii do 46 kg a František v kategorii do 66 kg. Všichni jičínští borci nepoznali hořkost porážky a zaslouženě ve svých kategoriích zvítězili.

V kategorii st. žáků do 50 kg obsadili Patrik Svoboda druhé místo a Jakub Šimek třetí místo. Bronz bral ještě v kategorii st. žáků do 60 kg Jan Cogan. Bez medaile se vrátili pouze nejmladší – František Egrt a Martin Ptáček. Oba startovali v kategorii ml. žáků do 38 kg. František podlehl v boji o bronz a obsadil páté místo, Martin skončil na sedmé příčce.    (ml)