Na jičínském tatami se představila necelá stovka mladých nadějí, včetně 10 domácích judistů. V hmotnostní kategorii do 55 kg starších žáků se nejvíce dařilo Františku Egrtovi, který ve všech svých  zápasech zvítězil před časovým limitem a zaslouženě tak získal titul přeborníka kraje. V kategorii mladších žáků se nejvíce dařilo Tomáši Ortovi do 34 kg a Vojtovi Ježkovi do 42 kg, kteří rovněž nepoznali hořkost porážky a zaslouženě zvítězili. V kategorii mladších žáků do 34 kg obsadil Štěpán Lánský 2. místo, když podlehl pouze svému oddílovému kolegovi Tomáši Ortovi. V téže hmotnostní kategorii skončil Marek Jelínek čtvrtý.

Stříbrnou medaili v kategorii mladších žákyň do 48 kg získala Kateřina Kratochvílová. Poslední cenný kov do sbírky domácích získal v kategorii do 38 kg Kryštof Neuwirth, když v boji o bronz porazil svého oddílového kolegu Františka Ptáčka, který obsadil 4. místo.

V kategorii ml. žáků do 46 kg obsadili Jiří Mojžíš a Petr Švorc dělené 7. místo. Všechny příznivce juda srdečně zveme na sobotu 5. října, kdy se v hale SA Jičín uskuteční mistrovství České republiky juniorů a juniorek.  (ml)