Sobotní utkání vyplnilo předpoklady a tým sokolů vyhrál o třicet, při čemž céčko Svitav zachránily od stovky pouhé dva body.

TJ Svitavy C – Sokol Nová Paka 68:98 (10:19, 25:46, 46:73). Základní pětka ve složení Peterka, Slezák, Šafář, Sekot a Bajer získala bez problému vedení, které postupně i po vystřídání, zvýšili hosté na devět bodů. S přibývajícími minutami se, zvláště do třetí čtvrtiny, rozdíl znatelně zvyšoval. Teprve v poslední desetiminutovce, hosté namlsáni již téměř jasným vítězstvím, poněkud polevili. Z průměru vyniklo pět trojek Honzy Bajera, jeho pětatřicet bodů a ještě čtyři trojky Slezáka.

Bajer 35, 5x3, 2/2, 4, Peterka 17, 1x3, 0/0, 1, Korbelář 15, 1x3, 0/0, 0, Slezák 14, 4x3, 0/0, 4, J. Sekot 9, 1x3, 0/0, 5, Bekr 4, 2/0, 3, Šafář 2, 2/2, 5, Gottštein 2, 0/0, 2. Trestné hody: 25/16 (64%):6/4 (66,7%). Trojky: 4:12. Fauly: 16:24. Pět faulů: 1:0 (Sekot).

Vzhledem k tomu, že STK vyhověla žádosti Vysokého Mýta o odložení střetnutí, tak novopačtí basketbalisté sehrají zápas až po vánoční přestávce 5. ledna. ⋌Míla Pour