Regionální soutěž, muži A: Železnice B – Veliš A 10:8 (Jindra, Vraštil 3,5 – V. Pažout 4), Popovice A – Hořice B 8:10 (P. Kazda 4 – Vzorek, Polák 3,5), Rovensko p. Tr. A – Jičín B 7:11 (Vágenknecht, Brožek ml. 3 – Červenka 3,5), Lány A – Nová Paka C 11:7 (Forman, Ulrych 3,5 – Sochor 3), Nemyčeves A – Stará Paka C 15:3 (Kašík, Grym 4,5 – Budina 1,5), Lázně Bělohrad A – Libáň 11:7 (Petřivý ml. 4 – Horák 3,5).

1. Nemyčeves A 20 0 1 258:120 61
2. Jičín B 16 2 3 239:139 55
3. Hořice C 13 3 5 221:157 50
4. L. Bělohrad A 13 2 6 244:134 49
5. Popovice A 12 2 7 214:164 47
6. Železnice B 10 4 7 192:186 45
7. Nová Paka C 11 2 8 150:178 45
8. Libáň 8 1 12 181:197 38
9. Rovensko A 6 1 14 146:232 34
10. Lány A 4 0 17 130:248 29
11. Stará Paka C 3 2 15 121:257 29
12. Veliš A 0 1 20 116:262 22
Regionální soutěž, muži B: Žlunice – Lázně Bělohrad C 8:10 (Smutný 4 – Václavík 3,5), Valdice B – Butoves A 14:4 (M. a Z. Novotný 4,5 – Hlawatschke ml., Vích, Žďárský, M. Zhouf 1), Nová Paka D – Lány B 11:7 (Sochor 4 – Stuchlík 3), Jičín C – Radim A 14:4 (Turek 4,5 – Myšík 2), Nemyčeves B – Kopidlno B 18:0 (Ševců, T. Trč, Tintěra, Bílek 4,5), Lázně Bělohrad B – Úbislavice A 18:0 (Zívr, Jan Šulc, Žáček, Vaníček 4,5).
1. Valdice B 19 0 2 279: 99 59
2. Kopidlno B 13 3 5 213:165 50
3. L. Bělohrad B 13 2 6 231:147 49
4. Lány B 12 3 6 219:159 48
5. L. Bělohrad C 12 3 6 211:167 48
6. Nemyčeves B 11 2 8 208:170 45
7. Butoves A 9 4 8 190:188 43
8. Jičín C 10 2 9 180:198 43
9. Nová Paka D 5 5 11 169:209 36
10. Úbislavice A 4 3 14 150:228 31
11. Žlunice 2 3 16 125:253 28
12. Radim A 1 0 20  93:283 23
Regionální soutěž, muži C: Úbislavice B – Lázně Bělohrad D 10:8 (L.Vít 3,5 – Stehlík 2,5), Kopidlno C – Butoves B 3:15 (Slavík, Petr 1,5 – Hlawatschke st., Stoklasa 4), Nová Paka E – Nemyčeves C 10:8 (Hanuš 3,5 – R. Trč st., Brett 3), Miletín – Rovensko p. Tr. B 9:9 (Novák 4 – Kudrnáč 3,5), Hořice C – Popovice B 10:8 (Rypl 4,5 – V. Kazda ml. 3), Sobotka – Železnice C 8:10 (Ježek 3,5 – Vraštil 3).
1. Nemyčeves C 14 3 4 223:155 52
2. Butoves B 14 2 5 232:146 51
3. Hořice C 11 5 5 199:183 48
4. Rovensko B 10 3 8 192:186 44
5. Sobotka 9 4 8 189:189 43
6. L. Bělohrad D 8 4 9 189:189 41
7. Kopidlno C 8 4 9 186:192 41
8. Miletín 7 4 10 190:188 39
9. Nová Paka E 8 2 11 177:201 39
10. Železnice C 8 1 12 166:212 38
11. Úbislavice B 6 4 11 175:203 37
12. Popovice B 4 2 15 148:230  31
Regionální soutěž, muži D: Popovice C – Lázně Bělohrad E 13:5 (Jar. Novotný 4 – Brykner, Klejch, P. Novotný 1), Stará Paka D – Nemyčeves D 16:2 (Hruška, Krutský ml. 4,5 – Stránský 2), Radim B – Roškopov 13:5 (Nidrle, Čermák, Šimek 3,5 – Jos. Krejčí 4), Slatiny – Rovensko pod Troskami C 9:9 (Palička 4,5 – Stantejský 3,5), Butoves C – Chomutice 2:16 (Cír, Rejman 1, M. Jón, Břeský, Vaníček 4,5), Veliš B – Valdice C 7:11 (Šťastný, Muller, Červenka 2 – Harcuba 4,5).
1. Valdice C 18 3  0 253:125 60
2. Chomutice 17 1 3 257:121 56
3. Veliš B 16 1 4 241:137 54
4. Stará Paka D 15 0 6 232:146 51
5. L. Bělohrad E 12 1 8 190:188 46
6. Radim B 12 0 9 211:167 45
7. Nemyčeves D 8 3 10 172:206 40
8. Popovice C 7 1 13 170:208 36
9. Rovensko C 6 2 13 170:208 35
10. Roškopov 3 0 18 134:244 27
11. Butoves C 2 2 17 123:265 27
12. Slatiny 2 2 17 115:263 27

Václav Nidrle