1. třída muži: Kopidlno A – Lány A 10:8 (Procházka 3,5 – D. Vokrouhlecký 3), Lázně Bělohrad B – Valdice B 5:13 (Hoza 2,5 – Harcuba 4,5), Libáň A – Hořice B 9:9 (Vaníček 3 – Polák 4,5), Nová Paka C – Nemyčeves B 6:12 (Růžek 2 – Pažout 4), Miletín A – Lázně Bělohrad A 4:14 (Novák 2,5 – M. Šulc, Petřivý st. 4,5), Lány B – Stará Paka B 5:13 (J.Vokrouhlecký 2 – Budina 4,5).

1. Stará Paka B ⋌12 12 0 0 161: 55 36
2. Hořice B ⋌12 9 1 2 125: 91 31
3. L. Bělohrad A ⋌ 12 9 0 3 139: 77 30
4. Nemyčeves B⋌ 12 8 2 2 129: 87 30
5. Kopidlno A ⋌12 7 1 4 122: 94 27
6. Valdice B⋌ 12 6 1 5 128: 88 25
7. Libáň A ⋌ 12 5 2 5 103:113 24
8. Nová Paka C ⋌ 12 5 1 6 107:109 23
9. L. Bělohrad B ⋌12 2 1 9 75:141 17
10. Lány A⋌ 12 2 0 10 86:130 16
11. Lány B⋌ 12 1 1 10 51:165 15
12. Miletín A⋌ 12 1 0 11 70:146 14

2. třída muži: Žlunice – Butoves A 8:10 (Smutný 4,5 – Hlawatschke ml. 3,5), Chomutice A – Železnice B 10:8 (Břeský 4,5 – Výborný 3), Jičín C – Nová Paka D 16:2 (Sebera, Fejtek 4,5 – Štefan, Vydra 1), Rovensko A – Radim A 12:6 (Vágenkecht 4,5 – Gebauer, Stříbrný 3), Železnice C – Lázně Bělohrad C 8:10 (Kalousek 3,5 – Fejfar ml. 4), Veliš A – Kopidlno B 8:10 (V. Pažout 3 – Pekárek 4,5).

1. Jičín C ⋌ 12 12 0 0 159: 57 36
2. Železnice B ⋌12 10 0 2 142: 74 32
3. Chomutice A⋌ 12 7 2 3 114:102 28
4. Butoves A ⋌12 7 1 4 116:100 27
5. Radim A ⋌12 5 2 5 115:101 24
Železnice C ⋌12 6 0 6 115:101 24
7. Rovensko A ⋌12 5 2 5 111:105 24
8. L. Bělohrad C ⋌12 5 1 6 106:110 23
9. Nová Paka D⋌ 12 4 2 6 93:113 22
10. Kopidlno B ⋌12 4 2 6 97:119 20
11. Žlunice⋌ 12 0 1 11 67:149 13
12. Veliš A ⋌12 0 1 11 61:155 13

3. třída: Stará Paka C – Úbislavice B 12:6 (Vávra 4,5 – L. a R. Vítovi 2), Lázně Bělohrad D – Železnice D 11:7 (Vít 4 – Ježková, Hrabala 2,5), Nemyčeves C – Sobotka 15:3 (R. Trč st.,Bílek 4,5 – Ježek 2), Rovensko B – Nová Paka E 9:9 (Varečka 3 – Zemánek 3,5), Hořice C – Popovice 8:10 (Kárník 4 – Voldán, Kazda ml. 3,5), Butoves B – Úbislavice A 13:5 (M. Zhouf 4,5 – P. Erlebach 3).⋌ (n)

1. Úbislavice A ⋌12 10 1 1 136: 80 33
2. L. Bělohrad D ⋌12 10 0 2 134: 82 32
3. Butoves B ⋌12 6 3 3 118: 98 27
4. Úbislavice B ⋌12 5 2 5 106:110 24
5. Stará Paka C ⋌ 12 5 2 5 104:112 24
6. Sobotka ⋌12 5 2 5 102:114 23
7. Nemyčeves C ⋌12 5 0 7 116:100 22
8. Hořice C ⋌12 4 2 6 105:111 22
9. Železnice D ⋌ 12 5 0 7 100:116 22
10. Popovice ⋌12 3 2 7 96:120 20
11. Nová Paka E ⋌12 2 4 6 95:121 20
12. Rovensko B ⋌ 12 2 2 8 84:132 18