HCB Karviná – HBC Ronal Jičín 30:23 (17:11)

Fakta – Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sestava a branky HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Šulc 5, Král 5/1, Čurda 4, Horut 3/1, Krahulec 2, Hlava, Wolski, Miľko a Kolc po 1, Drbohlav, Bíšek, Bareš, Rychna. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 6:4. Diváci: 938.

Na další bodový zisk si budou muset házenkáři Jičína počkat. Po nesmírně cenném domácím skalpu úřadujícího vicemistra z Plzně padli v Karviné a klesli na čtvrtou pozici v tabulce.

Domácí na hřišti dominovali už v prvním poločase a po třiceti minutách vedli šestibrankovým rozdílem 17:11.

Jičín se ve druhém dějství dokázal zmobilizovat a přiblížil se soupeři na rozdíl čtyř gólů, domácí ale drama nepřipustili a vyhráli 30:23. Venkovní porážku hodnotil trenér Jičína Petr Mašát. "Bohužel se nám nepodařilo navázat na minulá utkání. Narazili jsme na zatím nejsilnějšího soupeře. Karviná na nás byla dobře připravená. Škoda naší střelecké potence, ve druhé půli jsme pak mohli soupeře znervóznět. Šance jsme ale bohužel nedokázali proměnit a Karviná si výhru zaslouženě pohlídala."