Pátek 22. února

STOLNÍ TENIS
Již šestý turnaj celoroční soutěže mladšího a staršího žactva O pohár K-klubu začíná prezentací účastníků od 13.30 do 14 hodin v herně sportovního areálu.

MOTORISMUS
Vzpomínky na Cenu Prachovských skal, silniční motocyklový závod, pořádaný v letech 1952 – 1976, tak se jmenuje setkání příznivců motorismu, které začíná od 19.30 v jičínském autocampu Rumcajs.

HOKEJ
Okresní hokejová liga: Grey Grizzlies Hořice – HC Holín, skupina A (20.15).

KUŽELKY
Turnaj neregistrovaných družstev na čtyřdráze v lipách, 5. kolo, 2. liga mužů: Silnice Jičín – Basta Team (15.15), JVZ Elektro – Brada (17), Rubín Lužany – STS Chvojkovice Brod (18.45), Hastrmani – O2A (20.30). 3. B liga mužů, 5. kolo: Sklopísek Střeleč – Sousedi Bystřice (15.15), Prales – Ronal CZ A (17), Agrokomerz – Šavle team (18.45), Házená – Šanghai Roveň (20.30).

Sobota 23. února

LYŽOVÁNÍ
Novopacký Ski areál Máchovka kompletně otevřen, sjezdovka, vlek a pod. (o víkendu 8.30 – 20). Dále je udržován 5 km bruslařský okruh s vyříznutou stopou pro klasiku Ski areál Máchovka dolní stanice – Brdo – Ski areál Máchovka horní stanice. Rovněž je udržována 16 km trasa pro klasiku Ski areál Máchovka ds – Klepanda – Ski areál hs.

KUŽELKY
Mistrovská utkání na jičínské čtyřdráze v lipách, 1. liga žen: SKK Jičín – SKK Náchod (10), 2. liga mužů: SKK Jičín – KK Uhelné sklady Praha (14).

MOTORISMUS
Motosport Babák pořádá další ročník seriálu závodů Rallye Show Nemyčeves. Po instruktáži k závodu (9.15 – 9.30) následuje trénink (9.30 – 9.50). Start v 10 hodin, vyhlášení vítězů v 16.30.

FOTBAL
Přípravné zápasy, novopacká umělá tráva na Slovanech: 1. FK Nová Paka – SK Libčany (10), Sokol Stará Paka – Sokol Roudnice n. L. (12), Jivan Bělá – Tatran Městec Králové (14), Jiskra Košťálov – RMSK Cidlina Nový Bydžov (16). Na městském stadionu v Jičíně , Zimní turnaj OFS: Sokol Chomutice – TJ Kopidlno B (10), SK Podskalan Podhradí – TJ Sokol Lužany (12). Přípravné zápasy: SK Jičín – ŽBS Železný Brod (14), SK Jičín B – Sokol Nemyčeves (16).

BASKETBAL
Východočeská liga mužů: Sokol Nová Paka – BVK Holice (hala ZŠ Komenského, 16), Jiskra Hořice – TJ Svitavy C (hala, 17). Oblastní přebor nejmladšího minižactva: Sokol Nová Paka – Sokol Hradec Králové (tělocvična ZŠ Husitská, 9, 10.45). Oblastní přebor juniorek (U19): BSK TJ Jičín – Jiskra Litomyšl (10 a 12, tělocvična).

HOKEJ
Okresní hokejová liga: HC Sklepy Nová Paka – Divá Bára (v Nové Pace, 16.30), HC Kopidlno – HC Ronal (v Jičíně, 17).

Neděle 24. února

BASKETBAL
Východočeská liga mužů: Sokol Nová Paka – SK Týniště n. Orl. (hala ZŠ Komenského, 10), Jiskra Hořice – Sokol Vysoké Mýto (hala, 10). Oblastní přebor žákyň (U12): BSK TJ Jičín – Kara Trutnov (9), Kara Trutnov – Jiskra Litomyšl (11), Jiskra Litomyšl – BSK TJ Jičín (13, vše tělocvična).

FOTBAL
Přípravné zápasy, novopacká umělá tráva na Slovanech: SK Miletín – SK Jilemnice (10), 1. FK Nová Paka/Stará Paka – FK Sedmihorky (dorosty, 12). Na městské stadionu v Jičíně: Zimní pohár OFS: Sokol Libáň B – Sokol Železnice (14), FC Milíčeves – Jiskra Hořice B (16). Odpolední až podvečerní halový turnaj mužů se koná v jičínském sportovním areálu, pořádá SK Hošek Robousy (14).

HOKEJ
Krajská liga mužů, druhý zápas o 5. místo: BK Nová Paka – HC Jičín (17). Lomnická hokejová liga: Čeští Letci – Grey Grizzlies Hořice (16.15). Okresní hokejová liga v Jičíně: SHC Železnice – HC Hastrman Vapos (15.30), HC Holín – HC Zimák (17.45), HC Zmijozel – HC Chomutice (20).