Pátek 11. července

BĚH
Butoves: Jubilejní 10. ročník Butovského krosu začíná prezentací účastníků od 16 hodin v místní restauraci Butovanka. Hlavní závod mužů je vypsán na 8 600 m, ženy běží polovinu. Startují muži, ženy, junioři a dále je vypsáno sedm mládežnických kategorií (délka podle věku, nejmladší i v doprovodu rodičů). První start v 17 hodin.

SKOKY NA LYŽÍCH
Lomnice nad Popelkou: Noční skokanská exhibice je připravena v areálu Popelka. Celým programem bude provázet jeden z nejlepších komentátorů ve skoku na lyžích Jaroslav Suchánek. Zahájení ve 20 hodin, dále následují exhibiční pokusy začínajících skokanů na můstcích K6 a K13 (20.10), první kolo soutěže (21), autogramiáda (21.30), druhé kolo (22) a vyhlášení výsledků exhibice (22.45).

Sobota 12. července

AUTOKROS
Nová Paka: Týden po mistrovství Evropy se ve Štikovské rokli jede další závod série Kosice cup. Na startu budou i jezdci našeho okresu, jako Martin Babák apod. Začátek celodenních závodů v 9 hodin.

CYKLISTIKA
Nová Paka: Na autobusovém nádraží startuje v 10 hodin již 15 ročník čtyřiadvacetihodinovky, pojedou muži a ženy.

JEZDECTVÍ
Sobotka: Na kolbišti pod Humprechtem se konají Memoriál Vl. Havránka a Cena města Sobotky. V sobotu je na programu parkur ZL, L, S, Mini – maxi. Začátek v 10 hodin, občerstvení a bohatá tombola.

VOLEJBAL
Bašnice: V obci na Hořicku se koná jubilejní již 35. ročník turnaje mužů. Uzávěrka přihlášek v 8 hodin, začátek v 8.30. Přihlášky a bližší informace Josef Erban, tel. 604 749 282.

NOHEJBAL
Bradlecká Lhota: Oddíl stolního tenisu TJ Sokol připravil 17. ročník turnaje tříčlenných družstev. Prezentace 8.30 – 8.50, losování 8.55, začátek v 9.00, předpokládaný konec 15.30. Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených. Startovné 60 korun, občerstvení zajištěno.
Záhoří: Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhý na Semilsku pořádá od 8 hodin jubilejní 10. ročník turnaje trojic O putovní pohár starosty obce Záhoří. Zvláštní prémií pro vítěze je sud piva, loňské vítězství obhajují Písty Semily

HORSKÁ KOLA
Lomnice nad Popelkou: Z náměstí startuje závod jednotlivců a družstev Scott Krkonošský maraton. Pro účastníky jsou připraveny tratě v délce 25 km, 56 km, 96 km a dětské. Start postupně mezi 9. a 10. hodinou. V doprovodném programu návštěvníci uvidí cykloshow Pepy Dresslera.

MALÁ KOPANÁ
Chomutice: Na zdejším hřišti se koná 2. ročník turnaje, nazvaný Pohár starosty. Může startovat šestnáct týmů, prvenství z loňského roku obhajuje družstvo Třtěnice. Bližší informace Ivo Kloutvor, tel. 777 569 350.


Neděle 13. července

JEZDECTVÍ
Sobotka: Na kolbišti pod Humprechtem pokračuje Memoriál Vl. Havránka a Cena města Sobotky. V neděli je na programu štafetové skákání, parkur Z, ZL, L. Začátek v 10 hodin, občerstvení zajištěno.

CYKLISTIKA
Nová Paka: Na autobusovém nádraží je dojezd čtyřiadvacetihodinovky (10) s vyhlášením výsledků a předáním cen.

I zde může být zveřejněna vaše pozvánka, stačí, když oznámení o konání sportovních akcí a utkání pošlete k publikování. Zájemci je mohou zasílat touto formou: e – mailem na adresu: josef.petracek@denik.cz, telefon 493 522 833, ve středu do 8 hodin příslušného týdne. Nezapomínejte uvádět datum a místo konání akce či zápasu.