Pátek 15. února

HOKEJ
Krajská liga juniorů: HC Nová Paka/Jičín – HC Opočno (18.30). Okresní liga: HC Lvi Nový Bydžov – HC Divá Bára (20.15).

KUŽELKY
Turnaj neregistrovaných družstev na čtyřdráze v lipách, 4. kolo, 1. liga mužů: Kasako – Rento Holba (15.15), Spring Hořice – Natex (17), Ajeto – Šutrman Hořice (18.45), Češov 6 – Cerea Ostroměř (20.30). 3. A liga mužů: TJ Lužany – VŘSH Jičín (15.15), Volanice – VOS Jičín (17), Kometa – Tespo Cerekvice (18.45), Exoti Hořice – Kůrana Sedliště (20.30), bez záruky.

Sobota 16. února

KUŽELKY
Krajské přebory jednotlivců: Na jičínské čtyřdráze v lipách zahájí slavnostním startem v 8.45 hodin soutěž mužů s 24 účastníky. Na kuželně SKK Hořice od 9.45 hodin soutěž žen, která bude soubojem prvoligových hráček Náchoda s Jičínem.

TURISTIKA
Zimní výstup na horu Tábor, 31. ročník veřejného pochodu, účastník si zvolí vlastní délku trasy i výchozí místo. Prezentace v turistické chatě 9 – 15.

FOTBAL
Přípravný zápas divizního celku, novopacká umělá tráva na Slovanech: 1. FK Nová Paka – FC Karbo Benátky n. J. (10), dále k utkáním nastoupí Sokol Stará Paka – FK Vysoká n. L. (12), SK Jivan Bělá – RMSK Cidlina Nový Bydžov U-19 (14), Jiskra Košťálov – FC Vrchlabí (16).
V Jičíně na umělé trávě městského stadionu SK Jičín – FK L. Bělohrad-Pecka (14).

BASKETBAL
Východočeská liga žen: Sokol Nová Paka – TJ Pardubičky (17), BSK TJ Jičín – Sokol Přelouč (17.15). Oblastní soutěže, mladší minižactvo: Sokol Nová Paka – Sokol Hradec Králové B (hala ZŠ Husitská 9.00, 10.45), žákyně U15: Sokol Nová Paka – SPŠ st. Náchod (sokolovna, 13 a 15). BSK TJ Jičín – Sokol Stěžery (9 a 11), žáci U12: BSK TJ Jičín – SBŠ Pardubice (13 a 15).

HOKEJ
Okresní hokejová liga: Zimák – Sklepy Nová Paka (v Jičíně, 17).

Neděle 17. února

HOKEJ
Krajská liga mužů, utkání o 5. místo: HC Jičín – BK Nová Paka (17). Okresní hokejová liga: Sklepy Nová Paka – Grey Grizzlies Hořice (v Nové Pace, 16.30), Lužany – Blata (v Jičíně, 20).

BASKETBAL
Východočeská liga žen: Sokol Nová Paka – SŠB Pardubice (11), BSK TJ Jičín – Jiskra Havlíčkův Brod (10). Oblastní přebor žákyň U13: BSK TJ Jičín – Bižuterie Jablonec n. N. (12 a 14).