Čekalo na ně šest měřených úseků, tzv. Show section, například na obslužných komunikacích v lomu v Kožlí, na motokárovém okruhu v Písku, nebo na trati v bývalých kasárnách v Rožmitále pod Třemšínem. Druhý den se pak celé startovní pole vracelo do Radotína a na trase absolvovaly posádky náročné úseky v lomu v Lašovicích a na autokrosové trati v Sedlčanské kotlině.

Ve startovním poli nechyběla ani posádka z Jičínska Jan Vaníček – Pavel Vydra s vozem Toyota Celica GT, kteří celkově obsadili ( i díky pravidlům přidělení trestných bodů za rok výroby automobilu) sedmapadesátou příčku a sedmou ve třídě. V součtu časů z měřených úseků však byli na kvalitním osmém místě absolutně. „S výsledkem jsem spokojen, zejména pak s časy a s umístěním při rychlostní zkoušce v Písku, kde jsme byli třetí a v Sedlčanské kotlině, kde nám patřilo čtvrté místo absolutně. Bylo to pěkné svezení," hodnotí soutěž Jan Vaníček, který letos startoval v soutěžích Českomoravského poháru v rally. Poděkování za servis zmíněné posádce patří členům doprovodu Pavlu a Václavu Cimbálovým.

Protože se jednalo nejen o sportovní, ale také společenské setkání, byl sobotní večer vyhrazen vzpomínání automobilových legend, které vítají možnost se po letech opět setkat a oživit si nevšední zážitky. Mezi účastníky byli například ex-tovární jezdci týmu Škoda a startující v soutěžích mistrovství světa Václav Blahna, Milan Zapadlo, Vladimír Berger, první jezdec startující na Dakaru a několikanásobný mistr republiky Jiří Moskal, mistr republiky ve čtyřech disciplínách – autokrosu, závodech do vrchu, na okruzích i rally Jiří Červa, držitel ceny Fair play za záchranu lidského života při automobilové rally Rudolf Chlad (dlouholetý náčelník horské služby Krušné hory), bývalí mistři republiky Mach, Dvořák, Polívka, Webinger, Fuchs, Ginsl, Ryšánek, Rajchmanovi, Rejmon, Dušek a řada dalších.

Po oba dny vládla na soutěži velmi přátelská atmosféra, přestože se jednalo o střetnutí velkých legend i s úplnými nováčky. Nechyběla ani vzájemná pomoc v případě technických nesnází. Rallye Berounka Revival se vydařila i díky velkému nadšení a obětavosti pořadatelského týmu v čele se závodníkem Eduardem Paterou. Pořadatelé již připravují další ročník Rallye Praha Revival, který se uskuteční počátkem dubna 2015.   Pavel Vydra