Nechala tak za sebou závodnice z více jak třiceti zemí, které o titul usilovaly. Druhou medaili na mistrovství Evropy přidala ve sprintu, v němž získala bronz.

Mladá orientační běžkyně z Jilemnice nenechala nikoho na pochybách o svých kvalitách ani ve štafetě. Na úvodním úseku předávala jako první a česká reprezentace byla díky ní ve vedení. Národní tým nakonec obsadil 4. místo. Anna Karlová zásadně pomohla české výpravě k 2. místu v pořadí národů. Nedávno také získala titul mistryně ČR na krátké trati v domácím prostředí, dalšímu jilemnickému závodníkovi Jonášovi Gottsteinovi scházelo z bronzové pozice na titul dvanáct vteřin.

Orientační běžkyně jilemnického klubu Anna Karlová získala dvě medaile na mistrovství Evropy dorostu v běloruském Grodnu.Zdroj: ME2019 Grodno

Druhou ligu zásobují bývalí perníkáři. HC Rodos posílí obránce Petr Čáslava.