V sobotu odpoledne startovaly ženy. Pro vítězství si doběhl dánský tým OK Pan Århus v čase 2:56:25 hod., 2. Halden SK (běžely české reprezentantky Vendula Haldin a Eva Juřeníková). Na 7. místě skončila štafeta Domnarverst GoIF 2:59:50 s Danou Šafka Brožkovou, která bojovala skvěle, na druhém úseku zaběhla nejrychlejší čas a vytáhla štafetu z 12. místa na druhou příčku.

V noci ze soboty na neděli běželi muži Jukolu. K překvapení nedošlo – obhájce vítězství, mezinárodní štafeta Kalevan Rasti (Pajunen, Fincke, Adamski, Airila, Procházka (ČR), Hertner a Gueorgiou) opět vyhrála, tentokrát bez nějakého dramatu, když finišmen Thierry Gueorgiou vybíhal na poslední úsek s náskokem, který udržel, výsledný čas 7:27:58 hod.

Štěpán Kodeda běžel ve štafetě MS Parma – 17. místo 7:41:38 hod. Štěpán na pátém úseku třetím nejrychlejším časem posunul štafetu z dvanáctého místa na třetí. ⋌(jh)