Z jičínských nadějí si na boleslavském tatami vybojovali právo účasti František Egrt v kategorii do 38 kg, Martin Plecháč v kategorii do 50 kg a v kategorii do 36 kg ml. žákyň Adéla Rančáková. Z jičínských nadějí si na boleslavském tatami vybojovali právo účasti František Egrt v kategorii do 38 kg, Martin Plecháč v kategorii do 50 kg a v kategorii do 36 kg ml. žákyň Adéla Rančáková. 

František odjížděl sice obhajovat loňské stříbro, ale téměř čtyřměsíční tréninkový výpadek z důvodu zranění byl na jeho výkonu znatelný. V prvním kole si se svým soupeřem ještě poradil, ale v dalším kole podlehl pozdějšímu finalistovi smolným výrokem rozhodčích. V opravných bojích prohrál a obsadil dělené třinácté místo.

Větší naděje Jičínští vkládali do Martina Plecháče, který na nedávném Českém poháru v Brně získal stříbro. Martin v prvním kole s přehledem zvítězil, ale ve druhém byl vyřazen soupeřem, kterého by porazit rozhodně měl. 

Do dalších bojů již nezasáhl a s děleným sedmnáctým místem nemohl být spokojen.

Na své první významnější závody ve své věkové kategorii odjížděla Adéla Rančáková. Adéla v prvním dějství nestačila na svou soupeřku a do opravných bojů již nezasáhla.

(ml)