HC Gumárny Zubří – HBC Ronal Jičín 22:24 (9:13). Při rozcvičování se hostům zranil brankář Veverka a do utkání nemohl nastoupit. Celý zápas odchytal Machalický dobře, stejně úspěšně si vedli všichni jeho spoluhráči. Jičín se brzy ujal vedení, soupeř pouze třikrát dotáhl. Vítězství v závěru zpečetil Vocásek, minutu před koncem (20:24).

Fakta – rozhodčí: L. Frieser, B. Frieser. Sedmimetrové hody: 5/3 – 6/1. Vyloučení: 4:5. ČK: 1:0 (Pechný). Diváci: 600. HBC Ronal Jičín: Machalický – Vocásek 10/1, Lepieš 4, Krahulec a Zeman po 3, Naimann 2, Král, Drbohlav po 1, Bareš, Groh, Rychna, Kvasnička, Klačo. U domácích nejvíce branek Mičkal 5/1, Zahradníček 4.

Aleš Babák, trenér Jičína: „Tak samozřejmě, že z vítězství a dvoubodového zisku máme velkou radost, vždyť hrajeme třikrát venku. Jsem rád, že tým navázal na poslední výkony, a i dnes v nich pokračoval. Nevyšel nám úvod do druhého poločasu, ale důležité bylo, že jsme dokázali na inkasované branky odpovědět a vrátit se zpět. Jediné, co se nám nedařilo, byly sedmimetrové hody."

Další výsledky – 11. kolo: Lovosice – Frýdek-Místek 33:25, Přerov – Dukla Praha 26:30, Hranice – Karviná 28:31, Plzeň – Brno 30:18, Zlín – Kopřivnice 34:22.

1. Lovosice 11 9 0 2 322:266 18
2. Plzeň 11 8 1 2 288:240 17
3. Jičín 11 7 0 4 281:247 14
4. KP Brno 11 7 0 4 290:282 14
5. Hranice 11 7 0 4 304:304 14
6. Dukla Praha 11 6 0 5 300:285 12
7. Karviná 11 6 0 5 297:286 12
8. Frýdek-Místek 11 5 0 6 276:290 10