Absolutorium zaslouží všichni hráči, herně a hlavně statisticky „řádil“ nově složený útok Jakub Houžvička, Martin Petrgál a Ondřej Švanda. Příští zápas čeká FBK Jičín na žhavé půdě v Hořicích, kde se utká s domácími Sršni v přímém souboji o první postupové místo!

FBK Jičín – Orel Rtyně v Podkrkonoší B 16:1 (2:0, 8:0, 6:1). Jičín na soupeře doslova „vlétl“, ten dokázal vzdorovat pouze první třetinu. Povedené kombinace poté vedly k totální demolici protivníka, který nestíhal především akce trojice Houžvička (v zápase 5 gólů+1 asistence), Petrgál (1+9), Švanda (6+1). Jičínští si tak připsali rekordní vítězství, ale hlavně důležité tři body do tabulky.

Fakta – branky a asistence: Švanda (Houžvička), Houžvička (Petrgál), Horčička (Petrgál), Švanda (Petrgál), Houžvička (Petrgál), Novák (Schreier), Houžvička (Petrgál), Švanda (Petrgál), Novák (Lukáč), Petrgál (Pořízka), Švanda (Petrgál), Horčička (Petrgál), Švanda (Šuk), Houžvička (Švanda), Houžvička (Petrgál), Švanda (Skřivánek).

FBK Jičín – TJ Sokol Dobruška 6:4 (1:2, 4:0, 1:2). V druhém utkání se florbalisté utkali s kandidátem na postup, který již ve 12. sekundě šťastným gólem trochu zmrazil „akcie“ Jičínských. Ti však od druhé třetiny předváděli parádní florbal a do konce zápasu byli lepší, i když konečný výsledek tomu neodpovídá. Jičínští totiž nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance, přesto Dobrušku přehráli a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky a asistence: Petrgál (Pořízka), Novák (Šuk), Petrgál (Houžvička), Švanda, Houžvička, Petrgál. FBK Jičín: David Bret – Petr Pořízka, Martin Horčička, Michal Šuk, Ondřej Skřivánek – Jakub Houžvička, Martin Petrgál, Ondřej Švanda, František Novák, Michal Schreier, Marek Lukáč. ⋌(mp)

 1. FBK Jičín ⋌11 0 5 107: 74 33
 2. Trutnov B (DTJ) ⋌10 3 5 90: 68 33
 3. FbK Sršni Hořice ⋌9 3 2 100: 53 30
 4. Dvůr Králové ⋌9 1 6 96: 64 28
 5. Sokol Dobruška ⋌8 2 4 86: 60 26
 6. Jaroměř – B.T.⋌7 1 4 68: 60 22
 7. FBC APS Hr. Král. B⋌6 1 5 60: 60 19
 8. Part. Sp. Vrchlabí ⋌6 0 8 74: 87 18