BASKETBAL
Třídenní turnaj mladších minižáků v Kyjově Tubanak 2010: Sokol Pražský – Sokol Nová Paka 19:46, Sokol Nová Paka – Jiskra Kyjov 72:16, Sparta Praha – Sokol Nová Paka 34:56, Sokol Nová Paka – Jiskra Havlíčkův Brod 61:31, Sokol Nová Paka – České Budějovice 63:18. Dále: Sparta – Havlíčkův Brod 43:41, – Sokol Pražský 43:36, – Kyjov 56:11, – České Budějovice 32:25. Havlíčkův Brod – Sokol Pražský 50:37, – Kyjov 41:9, – České Budějovice 61:11. Sokol Pražský – Kyjov 39:17, – České Budějovice 61:6, Kyjov – České Budějovice 41:25. Konečné pořadí: 1. Sokol Nová Paka, 2. Sparta Praha, 3. Jiskra Havlíčkův Brod, 4. Sokol Pražský, 5. Jiskra Kyjov, 6. BSK České Budějovice.

HOKEJ
První mistrovské utkání sedmé třídy v Liberci: HC Bílí Tygři Liberec – HC Vlci Jablonec /HC Nová Paka/Jičín 16:1 (8:0, 5:0, 3:1). Branka: 43. Svoboda (Cyrany). Sestava: Kulhánek – Opočenský, Vágenknecht , Lánský, Cyrany – Jakub Šimůnek, Svoboda, Jiří Šimůnek – Kraus, Petr, Lev.

FOTBAL
Soutěž neregistrovaných, 3. kolo vyřazovací části: Valdice – Continental 4:0 (branky: M. Kubíček 2, Tesař, Bitnar). Divá Bára – Javůrkova louka 3:3 (Oborník, Bárta, Jedlička – Kochman, J. Zachoval, R. Zachoval). Rento – Železnice 1:0 (Janata). Sport Club – Jičíněves 2:0 (Babák, Kuncíř). O 9. – 13. místo: Lužany – Kopidlno 1:4 (Matouš – Klaban 2, Jaroš, Vaněk). Sauny – Cápek 2:0 (Vaníček, Černík). Volno měla tentokrát Sobotka.

VOLEJBAL
Krajská soutěž, muži A: Libáň – Rokytnice 2:3, 3:1, Semily – Pecka 3:1, 3:0, Harta – Benešov dohrávka 19. září, Dřevěnice B – Radim 0:3, 0:3.
1. Radim ⋌8 7 1 22: 7 15
2. Semily ⋌ 8 6 2 22:11 14
3. Libáň⋌ 8 5 3 18:15 13
4. Rokytnice ⋌8 3 5 14:20 11
5. Dřevěnice B ⋌8 3 5 11:19 11
6. Benešov ⋌6 3 3 13:11  9
7. Pecka ⋌8 1 7  8:22  9
8. Harta ⋌6 2 4 10:13  8

Krajská soutěž, muži B: Jezbiny – Chleny odloženo, Slavia Hradec Králové C – Červený Kostelec B 2:3, 1:3, Staré Město – Rychnov nad Kněžnou 3:0, 3:0, Třebechovice – Hořice 2:3, 2:3, dohrávky: Staré Město – Jezbiny 3:2, 3:0, Hořice – Chleny 3:1, 3:2.

1. Staré Město ⋌ 8 8 0 24: 5 16
2. Hořice⋌ 8 6 2 21:14 14
3. Červ. Kostelec B ⋌8 4 4 16:17 12
4. Třebechovice ⋌ 8 3 5 13:16 11
5. Rychnov n. Kn. ⋌8 3 5 12:17 11
6. Chleny ⋌6 3 3 14:13  9
7. Slavia Hr. Král. C ⋌ 8 1 7  7:21  9
8. Jezbiny ⋌6 2 4  9:13  8

Krajská soutěž, ženy A: Bílá Třemešná – Lánov odloženo na 19. září, Pecka – Studenec B 3:1,3:1, Jilemnice – Jičín 0:3, 0:3, Jičín – Pecka 3:0, 3:0, Studenec B – Bílá Třemešná 3:2,1:3, Lánov – Dřevěnice 3:1, 3:0.

1. Jičín ⋌8 7 1 23: 4 15
2. Studenec B ⋌8 2 6 11:22 10
3. Pecka ⋌6 3 3 10:12  9
4. Lánov ⋌4 4 0 12: 2  8
5. Dřevěnice ⋌6 1 5  6:17  7
6. Bílá Třemešná ⋌4 2 2  9: 9  6
7. Jilemnice ⋌4 1 3  5:10  5

Okresní přebor ženy: Radim A – Libáň, odloženo, Lázně Bělohrad A – Lázně Bělohrad B 3:0, Vysoké Veselí – Radim B 3:0, Hořice – Dřevěnice B odloženo. Dohrávky: Libáň – Jičín B 1:3, Lázně Bělohrad A – Libáň 2:3.

1. L. Bělohrad A ⋌4  4 0 12: 6 8
2. Radim B ⋌4 1 3  5: 11 5
3. Radim A ⋌ 2  2 0  6: 0 4
4. Jičín B ⋌2 2 0  6: 1 4
5. Vysoké Veselí ⋌3 1 2  5: 5 4
6. Dřevěnice B ⋌ 2 1 1  5: 4 3
   Hořice ⋌ 2 1 1  5: 4 3
8. L. Bělohrad B ⋌3 0 3  0: 9 3
9. Libáň ⋌2 0 2  3: 6 2

Okresní přebor muži: Vysoké Veselí – Tužín 3:2.
1. Vysoké Veselí ⋌2 1 1 4:5 3
2. Lázně Bělohrad ⋌1 1 0 3:1 2
3. Tužín ⋌1 0 1 2:3 1

Okresní přebor mixy: Vysoké Veselí – TJ Jičín 0:3, Lázně Bělohrad – Šárovcova Lhota 3:0.
1. TJ Jičín ⋌3 3 0 9:0 6
2. Lázně Bělohrad ⋌3 2 1 6:3 5
3. Vysoké Veselí ⋌3 1 2 3:6 4
4. Šárovcova Lhota ⋌ 3 0 3 0:9 3

HORSKÁ KOLA
Dalším dílem, nazvaným Univeler Okolo Prahy, pokračoval seriál maratonů horských kol Cyklomaraton Tour 2010. Výsledky (51 km): 1. Milan Spěšný 1:46:29.077 hod., 2. Kristian Hynek (oba S&H Superior MTB Team) –05.4, 3. Jan Hruška (Volvo Auto Hase MTB Team) –18.1,… 53. Martin Kohl (Pells Bike Team Lomnice n. Pop.) –24:10.6, 73. Tomáš Kučera (SDH Dobrá Voda) –29:35.9, 84. Pavel Šviha (Maraton centrum Jičín) –32:09.1, 177. J. Chocholoušková (Pells Bike Team Lomnice n. Pop.) 54:35.4, 178. Vlastimil Šviha (Maraton centrum Jičín) –54:57.7, 260. Miroslav Bláha (Město Hořice) –1:12:95.3, 282. Miloš Dušek (Pells Bike Team Lomnice n. Pop.) –1:17:42.6.

KUŽELKY
Muži rozehráli Východočeský přebor: Lokomotiva Trutnov D – TJ Nová Paka 8:8 (2413:2427), výsledky hostů: Antonín Vydra 408, Jiří Kout 376, Jaroslav Fajfer 389, Aleš Rolf 426, Václav Gottstein 410, Jaromír Erlebach 418. SKK Jičín C – Sp. Rychnov nad Kněžnou B 4:12 (2440:2474), Martin Mazáček 433, Jiří Brumlich 379, Jaroslav Kazda 447, Ladislav Křivka 395, Miroslav Bureš 397, Josef Kolář 389. SKK Jičín D – SKK Hořice D 8:8 (2393:2393), Jan Šrotýř 357, Vladimír Strauss 373, Pavel Mojžíš 378, Miroslav Langr 406, Jiří Čapek 437, František Čermák 442 – Ladislav Zívr 409, Martin Dymáček 384, František Kračmar ml. 386, Patrik Palm 393, Jan Ringel 414, František Kráčmar 407. SKK Hořice C – TJ Jilemnice B 12:4 (2506:2416), Václav Inquort 417, Bartoloměj Vlášek 413, Patrik Weigl 373, Otto Padevět 440, Michaela Kučerová 420, Karel Košťál 443. SKK Vrchlabí C – TJ Dvůr Králové 6:10 (2530:2541), Lokomotiva Trutnov B – Lokomotiva Trutnov C 12:4 (2508:2418). První ligu žen přinášíme na jiném místě, další soutěže budou následovat.