Krajská soutěž mužů, skupina A: Pecka – Radim 0:3, 2:3, Dřevěnice B – Jičín 1:3, 3:2, Rokytnice – Benešov 1:3, 1:3, Libáň – Harta nehráno, bude řešit STK.
1. Dřevěnice B ⋌20 15 5 51:19 35
2. Benešov ⋌20 13 7 42:34 33
3. Rokytnice ⋌20 12 8 45:28 32
4. Jičín ⋌20 11 9 42:33 31
5. Libáň⋌ 18 12 6 42:30 30
6. Harta ⋌18  9 9 34:35 27
7. Radim ⋌20  5 15 22:49 25
8. Pecka ⋌20  1 19  9:59 21

Krajská soutěž mužů, skupina B: Žacléř – Rychnov 3:0, 3:2, Slavia Hradec Králové C – Hořice 0:3, 3:2, Chleny – Třebechovice 0:3, 3:1 a volno Hronov B.
1. Třebechovice ⋌16 15 1 46:20 31
2. Chleny ⋌18  9 9 35:40 27
3. Hronov B ⋌16 10 6 39:28 26
4. Slavia Hr. Král. C ⋌18  7 11 29:39 25
5. Žacléř⋌ 16  8 8 32:29 24
6. Hořice ⋌18  6 12 26:40 24
7. Rychnov ⋌18  5 13 31:42 23

Krajská soutěž žen: Lánov – Studenec B 3:0, 3:0, Trutnov – Hořice 3:0, 3:0, Dřevěnice – Žacléř 1:3, 0:3, Červený Kostelec B – Bílá Třemešná 0:3, 2:3, Pecka – Jičín 2:3, 1:3, Studenec B – Bílá Třemešná 0:3, 0:3, Žacléř – Jičín 3:2, 3:0, Hořice – Pecka 1:3, 0:3, Lánov – Červený Kostelec B 3:1, 3:2, Trutnov – Dřevěnice 3:1, 3:0.
1. Žacléř⋌ 26 24 2 75:14 50
2. Trutnov ⋌26 24 2 73:15 50
3. Bílá Třemešná ⋌26 21 5 67:24 47
4. Lánov⋌ 26 14 12 49:43 40
5. Č. Kostelec B ⋌26 12 14 48:48 38
6. Jičín ⋌26 12 14 48:52 38
7. Pecka ⋌26  8 18 32:58 34
8. Dřevenice⋌ 26  8 18 33:60 34
9. Studenec B ⋌26  6 20 25:67 32
10. Hořice ⋌26  1 25  6:75 27

Okresní přebor mužů: Lázně Bělohrad – Tužín 1:3 a volno mělo Vysoké Veselí.
1. Tužín⋌ 5 4 1 12: 8 9
2. Vysoké Veselí ⋌4 2 2  9:10 6
3. Lázně Bělohrad ⋌5 1 4  9:12 6

Okresní přebor žen: Libáň – Radim B 3:1, Lázně Bělohrad A – Vysoké Veselí 3:0, Miletín – Lázně Bělohrad B 2:3, Radim A – Jičín B 0:3 a volno Dřevěnice B. Dohrávka: Radim B – Lázně Bělohrad A 0:3.
1. Radim A ⋌10 9 1 27: 5 19
2. Jičín B ⋌ 9 8 1 24: 4 17
3. Libáň ⋌10 7 3 23:15 17
4. L. Bělohrad A ⋌10 6 4 23:14 16
5. Miletín  ⋌9 4 5 17:18 13
6. Lázně Bělohrad B ⋌10 3 7 12:25 13
7. Radim B ⋌10 2 8  9:26 12
8. Vysoké Veselí ⋌ 9 2 7  9:23 11
9. Dřevěnice B  ⋌9 2 7  8:22 11