Sobota 1. srpna

FOTBAL
Miletín: Před startem mistrovské sezony je na programu předkolo Poháru KFS. V 17 hodin nastoupí na trávník místní SK a účastník 1. A třídy Jiskra Hořice.
Stará Paka: I zde bude k vidění zajímavý zápas. Značně posílený domácí tým přivítá účastníka 1. A třídy TJ Lázně Bělohrad (17).
Žeretice: Přípravné utkání dvou mužstev vyšších soutěží 1. FK Nová Paka – SK Semily má výkop v 15 hodin.

MÍČOVÝ VÍCEBOJ
Podhorní Újezd: Ve sportovním areálu se uskuteční čtvrtý ročník míčového víceboje dvojic (fotbal, házená, plážový volejbal, basketbal, nohejbal, petanque a stolní tenis), začátek v 8.30.

NOHEJBAL
Dolní Bousov: Už třetí turnaj registrovaných i neregistrovaných s omezením na hráče, startující nejvýše v krajských soutěžích (hráči do 18 let včetně a nad 50 let bez omezení), začíná v 8.30 na místním hřišti. Startovné 300 korun, první čtyři týmy budou odměněny.

ATLETIKA
Nová Paka: V rámci Východočeského turné se uskuteční závody ve vícebojích mužů a žen. Sobotní program začíná ve 14 hodin a muže čeká 100 m, dálka, koule, výška a 400 m, ženy 100 m překážek, výška, koule a 200 m.

Neděle 2. srpna

TRIATLON
Pecka: Již pošesté se utkají v areálu koupaliště triatlonisté, aby porovnali svoji výkonnost ve sprint triatlonu (700 m plavání, 21 km kolo a 5,2 km běh). Prezentace 15.30 – 16.00, start v 17 hodin.

ATLETIKA
Nová Paka: Na Letním stadionu v Jírových sadech pokračuje Východočeské turné, závody ve vícebojích. Muži zahajují v 10 hodin překážkovým během na 110 m a pokračují hodem diskem, skokem o tyči, hodem oštěpem a závěrečným během na 800 m.