Sobota 23. srpna


MALÁ KOPANÁ

Votuz: Místní SDH v obci na Hořicku pořádá druhý ročník turnaje v malé kopané. Vypsány jsou kategorie junioři (do 8 let), děti (do 15 let), ženy a masters. Diváci se mohou těšit na kvalitní i zábavnou podívanou, v zápasech se střetnou pětičlenné týmy, pro děti jsou připraveny doprovodné soutěže, reprodukovaná hudba a nejen rodiče uvítají občerstvení, vždyť pivo a klobása k fotbalu prostě patří.


VOLEJBAL

Radim: Další ročník tradičního posvícenského turnaje smíšených družstev. Přihlášky ráno na hřišti (7.45 – 8.00), startovné 300 Kč. Možnost ubytování ve stanech na hřišti, po skončení turnaje se koná taneční zábava v pohostinství U Růže.


MÍČOVÝ VÍCEBOJ

Podhorní Újezd: Skupinka místních nadšenců pořádá třetí ročník zajímavého klání. Jde o míčový víceboj dvojic (fotbal, házená, basketbal, plážový volejbal, nohejbal, tenis, stolní tenis a petanqe). Poslední informace a přihlášky na tel. 603 877 267.


AUTOKROS

Nová Paka: Na trati ve Štikovské rokli se pojedou poslední závody v hobbyautokrossu. Tentokrát jsou na programu převážně závody českých plechových aut v mnoha objemových třídách, chybět nebudou ani populární Trabanty, raccybuggy dětí od 5 let i závod autocrossových speciálů. Začátek v 11 hodin.


FOTBAL
Sobotka: Pod Humprechtem je jarmark, k programu přispějí i fotbalisté. Vedoucí celek I. B třídy SK Sobotka čeká domácí premiéra, ve které přivítá mužstvo Kosiček (17).
Lužany: Zápasy druhého kola pokračuje okresní přebor mužů. Na programu jsou zápasy Lužany – Hořice B, Libuň – Žlunice, Dětenice – Chomutice, Lázně Bělohrad B – Kopidlno a Milíčeves B – Robousy. Výkop v 17 hodin.


CYKLISTIKA
Nouzov: Pořadatelé z SDH zvou všechny cyklisty, běžce a sportovce na tradiční klání Nouzovský vrchař. Prezentace začíná v 15.30.


Neděle 24. srpna


KOPANÁ
Libáň: Turnaj přípravek, jako 3. ročník Memoriálu Radka Kyziváta, pořádá oddíl kopané. O prvenství budou bojovat Dolní Bousov, Milíčeves, Železnice a domácí družstvo. Začátek v 8 hodin, občerstvení zajištěno.


MALÁ KOPANÁ
Nová Paka: Florbalový oddíl Sokola pořádá na velkém tartanu na sídlišti 2. ročník turnaje Guma cup 2008. Hrací doba dvakrát osm minut s pěti hráči v poli a brankářem. Přihlášky nejpozději do 23. srpna na tel. 607 685 928, nebo e–mail purtik@seznam.cz


I zde může být zveřejněna vaše pozvánka, stačí, když oznámení o konání sportovních akcí a utkání na Jičínsku pošlete k publikování. Zájemci je mohou zasílat touto formou: e – mailem na adresu: josef.petracek@denik.cz, telefon 493 522 833 ve středu do 8 hodin příslušného týdne.