Okresní přebor, muži A: Nemyčeves A – Lány A 8:10 (Grym 4,5 – M. a J. Vokrouhlečtí 3), Veliš A – Popovice A 8:10 (R. Voldán 4,5 – Skrbek 3,5), Hořice B – Rovensko p. Tr. A 15:3 (Zemánek, Rychtera 4,5 – Soukup 1,5), L. Bělohrad B – Kopidlno A 0:18 (Horák, Tomášek, Bujárek, Pekárek 4,5), Jičín D – Železnice B 4:14 (Rejha, Doule, Kříž st., Bilanský 1 – Breuer, Jiřiště, Rohlíček, Jindra 3,5), Libáň – Nová Paka B 4:14 (Horák, Vaníček 1,5 – Stoklas 4,5).

 1. Nová Paka B ⋌11 0 0 150: 48 33
2. Kopidlno A ⋌10 0 1 142: 56 31
3. Hořice B⋌  6 3 2 117: 81 26
4. Železnice B ⋌6 2 3 110: 88 25
5. Popovice A ⋌ 5 3 3 107: 91 24
6. Libáň  ⋌5 2 4 110: 88 23
7. Nemyčeves A ⋌ 5 1 5 109: 89 22
8. Lázně Bělohrad B ⋌ 4 1 6 77:121 20
9. Lány A ⋌ 2 2 7 70:128 17
10. Rovensko p. Tr. A  ⋌2 1 8 70:128 16
11. Jičín D ⋌2 0 9 62:136 15
12. Veliš B ⋌ 0 1 10 64:134 12


Okresní přebor, muži B: Nemyčeves B – Lány B 10:8 (Tintěra 4 – P. Čeřovský 3), Nová Paka C – Žlunice 9:9 (Rejha, Doule, Kříž st., Bilanský 1 – Breuer, Jiřiště, Rohlíček, Jindra 3,5), Stará Paka C – Radim 13:5 (Kamler, T. Pánek 4,5 – Stříbrný, Novák 1,5), Kopidlno B – Lázně Bělohrad C 9:9 (Hladík 3,5 – Žáček 3,5), Butoves A – Hořice C 15:3 (Buchar 4,5 – Jelínek 2), Rovensko p. Tr. B – Valdice B 6:12 (Valeš 3 – M. Novotný 4).

 1. Kopidlno B ⋌8 3 0 133: 65 30
2. L. Bělohrad C ⋌7 3 1 125: 73 28
3. Stará Paka C ⋌6 4 1 113: 85 27
4. Valdice B ⋌7 1 3 114: 26 26
5. Nemyčeves B⋌ 7 1 3 103: 95 26
6. Butoves A ⋌6 0 5 107: 89 23
7. Lány B ⋌4 1 6 104: 94 20
8. Nová Paka C⋌ 3 3 5 91:107 20
9. Hořice C⋌ 2 3 6 85:113 18
10. Žlunice ⋌2 2 7 83:115 17
11. Rovensko p. Tr. B ⋌2 1 8 69:127 16
12. Radim A ⋌1 0 10 61:137 13


Okresní přebor, muži C: Lány C – Nemyčeves C 10:8 (Stuchlík 4 – Brett 3,5), Nová Paka E – Miletín 12:6 (Erlebach, Svoboda 3,5 – Karel, Rais 3), Železnice C – Butoves B 14:4 (Jindra, Vraštil 4,5 – Hlaváček st. 2), Lázně Bělohrad D – Jičín E 12:6 (Balcar 3,5 – Turek 3), Sobotka – Úbislavice A 8:10 (Ježek 3,5 – Morávek 4,5), Popovice B – Nová Paka D 4:14 (Chloupek 3 – Šmidrkal, Stuchlík, Hanuš, Oravec 3,5).

 1. Nová Paka D⋌ 10 0 1 129: 69 31
2. Lány C ⋌ 9 0 2 128: 70 29
3. Úbislavice A ⋌ 7 1 3 109: 89 26
4. Nová Paka E ⋌ 6 2 3 104: 94 25
5. L. Bělohrad D⋌ 6 1 4 96:102 24
6. Butoves B⋌ 5 2 4 104: 94 23
7. Železnice C ⋌ 5 0 6 105: 93 21
8. Miletín ⋌ 4 0 7 81:117 19
9. Nemyčeves C⋌  3 1 7 90:108 18
10. Jičín E  ⋌3 1 7 84:114 18
11. Sobotka ⋌ 2 2 7 90:108 17
12. Popovice B  ⋌1 0 10 68:130 13


Okresní přebor, muži D: Nemyčeves D – Stará Paka D 3:15 (Ludvík 1,5 – Kuřík, Vávra 4,5), Chomutice – Lázně Bělohrad E 15:3 (Tázler, Vaníček 4,5 – Kordík, Novotný 1), Úbislavice B – Rovensko pod Troskami C 4:14 (R. Vít 1,5 – Brožek st., Valeš 4,5), Radim B – Kopidlno 7:11 (Čermák, Kalenský, Nidrle 2 – Novák 4,5), Jičín E – Hořice D 7:11 (Rajm 3 – Jelínek, Samek, Pulda 3,5), Butoves C – Veliš B 5:13 (Hlaváček 3 – Pour 4,5), Roškopov – Slatiny 16:2 (P. Krejčí ml., Kočandrle 4,5 – Debnár, Martínek 1).

 1. Kopidlno C⋌12 0 0 158: 58 36
2. Stará Paka ⋌10 0 2 156: 60 32
3. Rovensko p. Tr. C ⋌10 0 2 156: 60 32
4. Veliš B ⋌ 8 1 3 127: 89 29
5. Hořice D ⋌7 2 3 121: 95 28
6. Chomutice ⋌ 7 1 4 128: 88 27
7. Radim B ⋌6 1 5 130: 86 25
8. Úbislavice B  ⋌5 1 6 115:101 23
9. Jičín F ⋌5 0 7 100:116 22
10. Nemyčeves D⋌ 4 0 8 95:121 20
11. Butoves C  ⋌3 0 9 71:145 18
12. Roškopov  ⋌3 0 9 68:148 18
13. L. Bělohrad E⋌ 1 0 11 59:157 14
14. Slatiny⋌  0 0 12 28:188 12


O víkendu hraje pouze skupina D, muži mají v neděli ve Valdicích bodovaný turnaj. (n)