Okresní přebor muži A: Nemyčeves A – Jičín D 16:2 (Kašík, Grym 4,5 – Kříž st. 2), Libáň – L. Bělohrad B 12:6 (Horák 4,5 – Jan Šulc, Zívr 2,5), Nová Paka B – Hořice B 11:7 (Luňák 4,5 – Zemánek, Rychtera 2,5), Železnice B – Veliš A 14:4 (Jiřiště 4,5 – Skrbek 2), Kopidlno A – Lány A 15:3 (Horák, Procházka 4,5 – Ulrych, Z. a M. Vokrouhlečtí 1), Rovensko A – Popovice A 2:16 (Kopecký,Valeš 1 – R. Voldán, P. Kazda 4,5).

 1. Nová Paka B ⋌ 8 0 0 103: 41 24
2. Kopidlno A ⋌ 7 0 1 96: 48 22
3.Hořice B ⋌ 4 3 1 86: 58 19
4. Libáň⋌ 4 2 2 82: 62 18
5. Železnice B ⋌ 4 2 2 76: 68 18
6. Nemyčeves A⋌ 4 1 3 83: 61 17
7. L. Bělohrad B ⋌ 4 1 3 70: 74 17
8. Popovice A ⋌2 3 3 76: 68 15
9.Jičín D ⋌3 0 5 55: 89 12
10. Lány A ⋌ 1 1 6 44:100 11
11. Rovensko A ⋌1 0 7  48: 96 10
12. Veliš A ⋌ 0 1 7 45: 99  9


Okresní přebor muži B: Nemyčeves B – Butoves A 10:8 (Ševců 4,5 – Buchar 3), Rovensko B – Kopidlno B 5:13 (Kozák 2,5 – Procházka 4,5),Valdice B – Stará Paka C 8:10 (Z. Novotný 3 – T. Pánek, Kamler 3), Hořice C – Nová Paka C 9:9 (P. Zelený, Jelínek 3 – Zamlar 4), Lázně Bělohrad C – Lány B 14:4 (Žáček 4,5 – Zahradník 3,5), Radim A – Žlunice 8:10 (Míka 3,5 – J. Palička 4).

 1. Kopidlno B ⋌7 1 0 103: 41 23
2. L. Bělohrad C⋌ 7 1 0 99: 45 23
3. Valdice B⋌ 5 1 2 84: 60 19
4. Stará Paka C ⋌ 4 3 1 71: 63 19
5. Nemyčeves C ⋌ 4 1 3 69: 75 17
6. Butoves A ⋌ 4 0 4 73: 71 16
7. Hořice C ⋌2 2 4 65: 79 14
8. Lány B⋌ 2 1 5 71: 73 13
9. Žlunice ⋌2 1 5 85: 86 13
10. Rovensko B ⋌2 1 5 54: 88 13
11. Nová Paka C ⋌ 1 2 5 59: 85 12
12. Radim A ⋌ 1 0 7 48: 96 10

Okresní přebor muži C: Lány C – Sobotka 13:5 (Forman, Stuchlík 4,5 – Ježek, Fejfar 2,5), Popovice B – Lázně Bělohrad D 8:10 (Chloupek 4 – Balcar 3,5), Nová Paka D – Železnice C 10:8 (Šmidrkal, Stuchlík 3,5 – Jindra 4,5), Úbislavice A – Nová Paka E 9:9 (Morávek, Brendl 3 – Svoboda 4,5), Jičín E – Nemyčeves C 8:10 (Kunášek 3,5 – R. Trč st. 4), Butoves B – Miletín 15:3 (V. Zhouf, Stoklasa 4,5 – Karel 2,5).

 1. Nová Paka D ⋌7 0 1 89:57 22
2. Lány C ⋌ 6 0 2 91:53 20
3. Úbislavice A ⋌5 1 2 79:65 19
4. L. Bělohrad D⋌ 5 1 2 72:72 19
5. Nová Paka E ⋌4 2 2 71:73 18
6. Butoves B ⋌3 2 3 77:67 16
7. Nemyčeves C⋌ 3 1 4 71:73 15
8. Železnice C ⋌3 0 5 73:71 14
9. Miletín ⋌3 0 5 57:87 14
10. Jičín E ⋌2 1 5 63:81 13
11. Sobotka⋌ 1 2 5 64:80 12
12. Popovice B ⋌1 0 7 57:87 10
Okresní přebor muži D: Stará Paka D – Butoves C 12:6 (Hruška, Kuřík 3,5 – Rejman 3), Roškopov – Jičín F 10:8 (J. Krejčí 4 – Rajm 2,5), Slatiny – Radim B 2:16 (D. Palička 2 – Brendl, Nidrle 4,5), Veliš B – Úbislavice B 10:8 (Červenka, Pour 3,5 – Z.Vít 3), Hořice D – Chomutice 10:8 (Pulda, Samek 3,5 – Tázler 3,5), Kopidlno C – Nemyčeves D 15:3 (Slavík 4,5 – Stránský, Bareš, Ludvík 1), Rovensko pod Troskami C – Lázně Bělohrad E 18:0 (Brožek st., Suchý, Valeš, J. Vágenkencht 4,5).
 1. Kopidlno C ⋌8 0 0 108: 36 24
2. Radim B ⋌6 1 1 103: 41 21
3. Rovensko C⋌ 6 0 2 102: 42 20
4. Stará Paka D⋌ 6 0 2 91: 53 20
5. Chomutice ⋌ 5 1 2 85: 59 19
6. Veliš B ⋌ 5 1 2 82: 62 19
7. Hořice D⋌ 4 1 3 79: 65 17
8. Úbislavice B⋌ 4 0 4 85: 59 16
9. Nemyčeves D⋌ 3 0 5 74: 70 14
10. Jičín F⋌ 3 0 5 63: 81 14
11. Roškopov ⋌ 2 0 6 39:105 12
12. L. Bělohrad E ⋌1 0 7 41:103 10
13. Butoves C ⋌1 0 7 38:106 10
14. Slatiny ⋌ 0 0 8 18:126  8
Výsledkový servis a tabulky přinášíme každý pátek, krajské soutěže najdete už ve středu, také mládež, pokud o víkendu hraje. Rozpis soutěží na víkend najdete vždy ve čtvrtek. Václav Nidrle