Okresní přebor, muži, A: Nemyčeves A – L. Bělohrad B 13:5 (Grym, Kašík 4,5 – Hoza, Rolf 1,5), Jičín D – Hořice B 6:12 (Kříž st. 3 – Polák 4,5), Libáň – Veliš A 14:4 (Vaníček 4,5 – V. Pažout, Skrbek 2), Nová Paka B – Lány A 16:2 (Stoklas, Grof, Luňák 4,5 – Ulrych, M. Vokrouhlecký 1), Železnice B – Popovice A 13:5 (Breuer 4,5 – R. a M . Voldánovi 2), Kopidlno A – Rovensko A 15:3 (Horák 4,5 – T. Vágenknecht 2,5).

 1. Nová Paka B ⋌6 0 0 79:29 18
2. Kopidlno A ⋌5 0 1 70:38 16
3. Hořice B ⋌3 3 0 69:39 15
4. Libáň ⋌3 2 1 62:46 14
5. L. Bělohrad B⋌ 3 1 2 53:55 13
6. Železnice B ⋌3 1 2 53:55 13
7. Nemyčeves A⋌ 2 1 3 55:53 11
8. Popovice A ⋌1 3 2 53:55 11
9. Jičín D ⋌2 0 4 46:62 10
10. Rovensko p. Tr. A ⋌1 0 5 40:68  8
11. Lány A ⋌1 0 5 32:76  8
12. Veliš A⋌ 0 1 5 36:62  7

Okresní přebor, muži B: Nemyčeves B – Kopidlno B 3:15 (Tintěra 2 – Procházka, Hladík 4,5), Butoves A – Stará Paka C 6:12 (Žďárský, Buchar 2 – T. Pánek 4,5), Rovensko p. Tr. B – Nová Paka C 9:9 (Kozák 4 – Zamlar 3), Valdice B – Lány B 11:7 (Bilanský 4 – J. Čeřovský 3,5), Hořice C – Žlunice 13:5 (Bezvoda, Plecháč, J. Zelený ml. 3,5 – Palička 3), Lázně Bělohrad C – Radim B 16:2 (Žáček, Rybalo, Václavík, J. Šulc 4 – Čermák, Myšík, Šimánek, Brendl 0,5).
 1. Kopidlno B⋌ 5 1 0 77:31 17
2. Lázně Bělohrad C⋌ 5 1 0 75:33 17
3. Valdice B ⋌4 1 1 65:43 15
4. Butoves A ⋌4 0 2 60:48 14
5. Stará Paka C ⋌2 3 1 56:52 13
6. Hořice C ⋌2 1 3 53:55 11
7. Nemyčeves B⋌ 2 1 3 46:62 11
8. Rovensko p. Tr. C ⋌2 1 3 46:62 11
9. Lány B ⋌1 1 4 52:56  9
10. Nová Paka C ⋌1 1 4 43:65  9
11. Žlunice ⋌1 1 4 40:68  9
12. Radim A ⋌1 0 5 35:73  8

Okresní přebor, muži C:
Lány C – Lázně Bělohrad D 13:5 (Stuchlík 4,5 – Vaníček 2), Sobotka – Železnice C 8:10 (Fejfar, Kozák 2,5 – Jindra 4), Popovice B – Nová Paka E 8:10 (Chloupek 4,5 – Svoboda 3,5), Nová Paka D – Nemyčeves C 10:8 (Šmidrkal 3 – Pažout 4,5), Úbislavice A – Miletín 13:5 (Morávek 4,5 – Kněžourek 2,5), Jičín E – Butoves B 9:9 (Kunášek 3 – Hlaváček 3,5).
 1. Nová Paka D ⋌6 0 0 72:36 18
2. Lány C ⋌4 0 2 66:42 14
3. Úbislavice A ⋌4 0 2 59:49 14
4. Lázně Bělohrad D ⋌4 0 2 53:55 14
5. Nová Paka E⋌ 3 1 2 51:57 13
6. Butoves B ⋌2 2 2 56:52 12
7. Jičín E ⋌2 1 3 57:61 11
8. Nemyčeves C⋌ 2 1 3 54:54 11
9. Železnice C ⋌2 0 4 50:58 10
10. Miletín ⋌2 0 4 44:64 10
11. Sobotka⋌ 1 1 4 50:58  9
12. Popovice B ⋌1 0 5 46:62  8

Okresní přebor, muži D: Stará Paka D – Jičín F 16:2 (Hruška, Vávra 4,5 – Novotný, Rajm 1), Butoves C – Radim B 4:14 (Hlaváček ml. 3,5 – Čermák 4,5), Roškopov – Úbislavice B 4:14 (P. Krejčí ml. 4 – L., R. a Z. Vítové 3,5), Slatiny – Chomutice 3:15 (Straděj, Martínek, Macoun 1 – Průša, M. Jón, Jezbera 4,5), Veliš B – Nemyčeves D 12:6 (Červenka 4,5 – Bareš 3), Hořice D – L. Bělohrad E 13:5 (Samek, Pulda 4,5 – Novotný ml., Kordík 1,5), Kopidlno D – Rovensko C 11:7 (Novák 4 – Valeš 3,5).
 1. Kopidlno C⋌ 6 0 0 77:31 18
2. Chomutice ⋌5 1 0 70:38 17
3. Stará Paka D ⋌5 0 1 71:37 16
4. Radim B⋌ 4 1 1 69:39 15
5. Rovensko p. Tr. C ⋌4 0 2 74:34 14
6. Veliš B ⋌3 1 2 61:47 13
7. Nemyčeves D ⋌3 0 3 65:44 12
8. Úbislavice B ⋌3 0 3 59:49 12
9. Hořice D ⋌2 1 3 57:51 11
10. Jičín F ⋌2 0 4 40:68 10
11. L. Bělohrad E ⋌1 0 5 39:69  8
12. Roškopov ⋌1 0 5 29:79  8
13. Butoves C ⋌1 0 5 29:79  8
14. Slatiny ⋌0 0 6 16:82  6

Výsledkový servis a tabulky okresního přeboru přinášíme každý pátek, krajské soutěže najdete už ve středu, stejně tak mládež, pokud o víkendu hraje. Václav Nidrle