Turnaj přilákal dvojice z Nové Paky, Černožic, Kostelce nad Orlicí, Náchoda, Nového Města nad Metují a blízkého okolí.

Oproti minulým ročníkům chyběli některé tradiční dvojice obsazující přední příčky konečného pořadí. Další obvyklí medailoví aspiranti, domácí bratři Vláškovi a Flek s Jaklem se nepotkali s ideální formou, a tak turnaj přinesl poměrně nečekané výsledky.

Vítězem turnaje se stala dvojice Fišar – Kazda z Nové Paky, která se tohoto turnaje zúčastnila vůbec poprvé. Jedná se ale o dvojici, která má za sebou již několik startů v republikových turnajích. Tato dvojice dokázala zvítězit s velkým náskokem, který si vytvořila především vítězstvím ve fotbale a nohejbale a finálovou účastí v házené. Vítězství podtrhli ještě dvěma třetími místy ve stolním tenise a basketbale.

Na druhém místě skončili sourozenci Ducháčovi z Nového Města, kteří zvítězili ve stolním tenise a byli třetí ve volejbale a tenise.

Na třetím místě skončila dvojice reprezentující domácí oddíl TJ Nahořany Kulhánek se Srubjanem, kteří byli druzí v basketbale, ale především dokázali vyhrát tenis, když ve finálovém zápase porazili Sychrovského s Průšou z Kramolny. Tento tenisový zápas patřil k ozdobám letošního ročníku.

Na čtvrtém místě se stejným počtem bodů, ale horším postavením v jednotlivých disciplínách skončila náchodská dvojice házenkářů Bílý-Balcar, která dokázala zvítězit ve své oblíbené disciplíně a byla druhá ve fotbale.

Páté místo obsadilo dvojice Stierand-Marek z Černčic, která zvítězila ve volejbale a byla třetí v nohejbale.

Přehled výsledků:
1. Kazda – Fišar 35b
2. Ducháčovi 21b
3. Kulhánek - Srubjan 20b
4 .Bílý - Balcar 20b
5. Stierand – Marek 14b

Pořadatelé sedmibojů zvou všechny zájemce na další turnaj, tentokráte turnaj mixů, který se koná v sobotu 17.července. Loňského turnaje se zúčastnilo rekordních 33 dvojic, pro letošní ročník je ještě několik míst volných.

Přihlášky do turnaje můžete zaslat pořadateli soutěže do 15.července na email ales.vlasek@seznam.cz nebo tel. 777 861 206 .⋌(hh)