Nejprve na ně čekal tým BŠ Praha. „Celý zápas se vyvíjel v náš prospěch a my vyhrály zhruba o šedesát bodů. V zápase jsme bojovaly, běhaly a skvěle přihrávaly," komentovala úvodní duel trenérka Barbora Čapková. „Druhý zápas se Slovankou byl o něco těžší, ale i ten jsme dotáhly do vítězného konce. Z holek sršela energie, bojovnost a chuť vyhrát," pokračovala.

„Druhý den nás čekaly poslední dva zápasy. Poslední střetnutí v základní části a pak duel o umístění. V posledním zápase základní části jsme se střetly s týmem z Benešova. Zápas byl ze začátku vyrovnaný. Nedávaly jsme jasné koše a naše obrana také nebyla nic moc. Vše se změnilo po druhé části a my zápas vyhrály. Pak už jen zbývalo připravit se na finálový zápas, kde na nás čekal tým ze Slovanky," popisovala další utkání Čapková. „Byl to náš druhý zápas s tímto týmem, tak jsme věděly do čeho jdeme. Tušily jsme však, že bude více vyrovnaný než ten první. Utkání vypadalo v první polovině lépe pro soupeřky. Hrály jsme špatně. Vše se změnilo až ve druhé polovině zápasu. Holky bojovaly, bránily a konečně se objevila chuť vyhrát. Medaili jsme ubojovaly a přivezly domů tu nejcennější," radovala se lodivodka týmu.

„Turnaj hodnotím výborně. Byly to naše poslední zápasy v sezóně a myslím, že jsme si to velmi užily. Jen škoda, že nedorazilo více týmů, mohlo to byt zajímavější. Jinak ale krásné zakončení sezóny," řekla na závěr hodnocení.