Region, 1. třída mužů: Hořice B – Jičín B 7:11 (J. Zelený 3 – Červenka 4,5), Kopidlno A – Butoves A 14:4 (Hladík, Kohut, Procházka, Tomášek 3,5 – Hlawatschke ml. 2), Nová Paka C – Libáň A 12:6 (Fišar, Sochor, Virag, Růžek 3 – Vaníček 4,5), Železnice B – Valdice B 6:12 (Breuer 4 – Harcuba, M. Novotný 3,5), Nemyčeves B – Lány A 13:5 (T. Trč 4,5 – D.Vokrouhlecký 3), Miletín A – Rovensko p. Tr. A 11:7 (Rychtera 4 – Kozák 2,5).

1. Jičín B ⋌20 18 1 1 243:117 57
2. Kopidlno A ⋌20 16 1 3 232:128 53
3. Valdice B ⋌20 15 2 3 233:127 52
4. Nová Paka C ⋌20 13 0 7 208:162 46
5. Libáň A ⋌20 12 1 7 181:176 45
6. Hořice B ⋌20 12 0 8 196:164 44
7. Lány A ⋌20 8 2 10 170:190 38
8. Nemyčeves B ⋌20 7 1 12 165:195 35
9. Miletín A ⋌20 5 1 13 137:223 31
10. Butoves A ⋌ 20 3 2 15 143:217 28
11. Železnice B ⋌20 3 1 16 134:226 27
12. Rovensko A ⋌20 2 0 18 115:245 24

2. třída mužů: Butoves B – Stará Paka C 17:1 (Frýba, V. Zhouf, Hlawatschke st. 4,5 – Kuřík 1), Veliš A – Žlunice 9:9 (V. Pažout 3,5 – Smutný 3,5), Popovice A – Lázně Bělohrad C 6:12 (Zívr 3,5 – Virag 4), Lány B – Chomutice A 11:7 (J. Vokrouhlecký 3,5 – Břeský 4,5), Lázně Bělohrad B – Nová Paka D 6:12 (Zívr 3,5 – Virag 4), Jičín C – Kopidlno B 10:8 (Kříž 3,5 – Kohut 4,5).

1. Lány B ⋌20 17 2 1 240:120 56
2. Popovice A ⋌20 11 5 4 197:163 49
3. L. Bělohrad C ⋌20 10 5 5 189:161 45
4. Nová Paka D ⋌20 10 2 8 188:172 42
5. Kopidlno B ⋌20 9 3 8 178:182 41
6. Jičín C ⋌20 10 1 9 174:186 41
7. L. Bělohrad B ⋌20 9 2 9 180:180 40
8. Chomutice A ⋌20 8 3 9 194:166 39
9. Veliš A ⋌20 8 2 10 173:187 38
10. Butoves B ⋌20 8 0 12 179:181 36
11. Žlunice ⋌20 5 2 13 156:204 34
12. Stará Paka C ⋌20 1 1 18 102:258 23

3. třída mužů: Úbislavice A – Miletín B 14:4 (Morávek, Brendl, Erlebach, Milický 3,5), Rovensko p. Tr. B – Hořice C 8:10 (Suchý 3 – Rypl 4,5), Nová Paka E – Nemyčeves C 8:10 (Erlebach, Hanuš 3,5 – Brett, Tintěra 3,5), Valdice C – Železnice C 6:12 (Hlava 2 – Kabela 4,5), Lázně Bělohrad D – Popovice B 16:2 (Vít, Stehlík, Ordáň, Jungling 4 – obě čtyřhry), Radim A – Sobotka 9:9 (Gebauer, Míka st. 3 – Ježek, Fejfar 3,5).

1. Železnice C ⋌20 16 1 3 237:123 55
2. Radim A ⋌20 15 4 1 246:114 54
3. Sobotka ⋌20 11 3 6 208:152 48
4. Hořice C ⋌20 12 3 5 204:156 46
5. Úbislavice A ⋌ 20 10 4 6 211:149 44
6. Nemyčeves C ⋌20 8 5 7 182:178 42
7. L. Bělohrad D ⋌20 10 1 9 186:174 41
8. Rovensko B ⋌20 6 2 13 169:191 34
9. Nová Paka E ⋌20 5 4 11 166:194 34
10. Miletín B ⋌20 5 3 12 151:209 33
11. Popovice B ⋌20 3 1 16 113:247 27
12. Valdice C ⋌20 1 1 18 86:274 23

4. třída, muži A: Úbislavice B – Lázně Bělohrad E 8:10 (Plecháčová 4,5 – Kout, Fejfar st. a ml. 3), Butoves C – Radim C 9:9 (Volek 4,5 – Nidrle, Kalenský 3), Nemyčeves E – Hořice D 15:3 (Macek, D. Novotný 4,5 – A. Veber 2), Roškopov – Chomutice B 5:13 (Stuchlík 3 – L. Jón 4,5) a volno Jičín D.
1. Úbislavice B ⋌15 13 0 2 182: 88 41
2. Chomutice B ⋌15 11 2 3 170:100 37
3. L. Bělohrad E ⋌15 10 1 4 171: 99 36
4. Butoves C ⋌ 15 10 1 4 155:115 36
5. Radim C ⋌ 15 9 2 4 166:104 35
6. Jičín D⋌ 14 6 0 8 121:149 27
7. Roškopov ⋌16 3 0 13 110:178 22
8. Hořice D ⋌15 2 0 13 89:181 19
9. Nemyčeves E ⋌15 2 0 13 60:210 19
4. třída, muži B: Radim B – Veliš B 11:7 (Novák 4,5 – V.Veselý 3), Nemyčeves D – Slatiny 11:7 (Stránský 3,5 – Martínek, Debnár 2,5), Rovensko C – Železnice D 7:11 (Tyrychtr 3,5 – Kalousek 4), Kopidlno C – Libáň B 9:9 (Brodský 3 – Kuzma, Verner 3,5). ⋌Václav Nidrle

1. Železnice D ⋌13 13 0 0 171: 63 39
2. Rovensko C ⋌13 9 1 3 139: 95 32
3. Radim B ⋌13 8 0 5 142: 92 29
4. Veliš B ⋌13 5 2 8 106:128 25
5. Nemyčeves D ⋌13 4 3 6 106:128 24
6. Libáň B ⋌13 4 2 7 103:131 23
7. Kopidlno C ⋌13 2 3 8 92:142 18
8. Slatiny ⋌13 1 1 11 77:147 16