Dvojnásobná vítězství zaznamenaly Kateřina Marešová v disku a ve vrhu koulí, ve výškařském sektoru a v hodu oštěpem Petra Šindelářová. Cenný skalp vybojovala Barbora Jíšová, která ve finiši závodu na 1500 metrů porazila bývalou českou reprezentantku Petru Lochmanovou. Dařilo se rovněž Tereze Kopecké, která obsadila druhé místo ve skoku vysokém a třetí skončila v závodě na 100 metrů překážek.

Na trati 400 metrů překážek doběhla na třetím místě Lenka Šťastná a na dalším místě Šindelářová. Třetí příčku vybojovala ještě tyčkařka Hana Trejbalová. Další body přidala Gabriela Křivánková ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem, na krátkých překážkách Šorejsová, sprinterky Rydvalová, Jančová na tratích 100 a 200 metrů, ve skoku vysokém Kosáková, běžkyně Lenčová a Kučerová a koulařka Bartošová.

Před posledním, čtvrtým kolem, které se uskuteční v srpnu v Pardubicích, mají jičínská děvčata v čele tabulky již sedmibodový náskok, a tak zajištěn přímý postup mezi prvoligová družstva pro příští sezonu. Je velmi potěšitelné, že kromě zkušených závodnic Dufkové, Marešové, Kopecké, Šťastné, Šindelářové a Křivánkové, se na tomto úspěchu výraznou měrou podílejí i závodnice z nastupující generace, jako běžkyně Jíšová, Kučerová, Šorejsová a Lenčová, skokanky Trejbalová a Kosáková, vrhačky Bartošová s Klapkovou, nebo sprinterky Jančová s Rydvalovou.