Druhý den se již tak nedařilo. Domácí tým si nechaly na začátku střetnutí utéct, a i když byly v koncovce lepší, na otočení skóre již neměly.

Frisco Sika Brno B – Sokol Nová Paka 55:89 (8:24, 27:45, 44:71). Sokolky začaly velice dobře a hned v prvních minutách se ujaly vedení 10:2, které průběžně zvyšovaly. Na konci čtvrtiny se již radovaly ze šestnáctibodového vedení (24:8). I když s menší převahou, vyhrály i prostřední dvě desetiminutovky.

Vítězstvím v závěrečném hracím období 18:11 dotvrdily svoji převahu v tomto utkání. Střelecky se jim vedlo i z trojkových pozic, odkud byly úspěšné jedenáctkrát proti jedné trojce domácích. Pavla Kalendová se z této mety radovala šestkrát a její sestra Petra čtyřikrát. Ke dvěma střelkyním přes dvacet, Kalendové a Bezstarosti, se přidala pivotka Borůvková, která dala do koše domácích čtrnáct bodů.

Čísla ze zápisu: Kalendová 25, 6x3, 4/3, 1, Bezstarosti 22, 4x3, 6/6, 2, Borůvková 14, 4/4, 3, Šimáková 9, 1x3, 0/0, 1, Podrazilová 6, 0/0, 3, Jislová 5, 3/1, 0, Krauseová 4, 2/0, 1, Matoušová 4, 0/0, 5, Vršťalová 0. Za domácí Sedláčková 10. Trestné hody: 18/12 (66,7%): 19/14 (73,7%). Trojky 11:1. Fauly: 18:16. Pět faulů: 0:1 (35. Matoušová). Utkání řídili rozhodčí Fanta a Remenec.

BC Benešov – Sokol Nová Paka 82:74 (22:14, 47:29, 63:49). Na rozdíl od sobotního utkání nastoupily sokolky v Benešově posíleny o hostující hráčky Kušlitovou a Vackovou a také o pivotku Pavlínu Jislovou. Bohužel se vůbec nepodařil začátek střetnutí, když od stavu 2:4, jim domácí utekly šňůrou na 15:4.

Svůj náskok zvýšily basketbalistky Benešova ve druhé čtvrtině dalšími jedenácti slepenými body z 26:16 na 37:16 a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Novopacké basketbalistky sice druhý poločas vyhrály 45:35, ale to bohužel na otočení skóre už nestačilo.

V dresu Nové Paky se prosadily Vacková s Kušlitovou. Přes desítku se dostaly ještě Bezstarosti a Matoušová.

Čísla ze zápisu: Vacková 21, 1x3, 6/6, 2, Kušlitová 15, 9/7, 3, Bezstarosti 11, 2x3, 2/1, 2, Matoušová 11, 3x3, 5, Jislová 8, 1/0, 2, Kalendová 4, 0/0, 5, Borůvková 4, 0/0, 2, Podrazilová 0, 0/0, 4, Šimáková 0, 0/0, 0, Krauseová, T. Jislová, Vršťalová. Za domácí nejvíce Kratochvílová 20. Trestné hody: 27/21 (77,8%):18/14 (77,8%). Trojky: 1:6. Fauly: 17:25. Utkání řídili rozhodčí Jařáb a Kec.

Nyní čeká sokolky, o prvém prosincovém víkendu, poslední utkání první poloviny základní části v Liberci s tamními basketbalistkami Lokomotivy a hned druhý den první zápas druhé poloviny s tímto celkem v novopacké hale. Bude to prvé utkání před vlastními příznivci v letošní sezoně, protože ta byla na předcházející čtyři domácí zápasy obsazena.

Sokolky jsou stále na devátém místě tabulky, ale série utkání před vlastními příznivci, ve druhé polovině základní části, jim postavení může hodně vylepšit.⋌ Míla Pour