Výsledkový servis a tabulky napoví vyznavačům celuliodového míčku více.

Okresní přebor, muži A: Popovice A – Rovensko pod Troskami A 11:7 (P. Kazda 4,5 – T. Vágenknecht 3,5), Lázně Bělohrad B – Libáň 14:4 (Zívr 4,5 – Vaníček 2), Nemyčeves A – Hořice B 8:10 (R. Trč ml. 4 – Polák 3,5), Valdice B – Kopidlno B 6:12 (Novotný, Bilanský 2 – Pekárek, Ševců 4,5), Železnice B – Lázně Bělohrad A 6:12 (Jiřiště 3 – Petřivý ml. 4,5), Lány A – Nová Paka A 4:14 (J. Vokrouhlecký 2 – Virag 4,5).

 1. Jičín D⋌20 1 0 284: 94 62
2. L. Bělohrad C⋌15 3 3 252:126 54
3. Hořice C⋌16 1 4 228:150 54
4. Veliš A⋌12 1 8 207:171 46
5. Nová Paka C⋌10 4 7 201:177 45
6. Stará Paka C ⋌8 3 10 186:192 40
7. Lány B ⋌8 3 10 176:202 40
8. Butoves ⋌ 7 4 10 172:206 39
9. Kopidlno C ⋌5 5 11 165:213 36
10. Nemyčeves B ⋌6 1 14 139:239 34
11. Úbislavice ⋌5 1 15 146:236 32
12. Nová Paka D ⋌0 1 20 112:266 22


Okresní přebor, muži B: Nová Paka D – Stará Paka C 7:11 (Česák 4,5 – Pánek, Krtička 3,5), Veliš A – Jičín D 7:11 (Skrbek, V. Pažout 2,5 – Červenka 4,5), Kopidlno C – Hořice C 6:12 (Hladík 3 – Rychtera 4,5), Butoves A – Nemyčeves B 8:10 (Vích, Frýba, Hlaváček 2,5 – Šťastný 3), Úbislavice A – Lázně Bělohrad C 6:12 (Brendl 2,5 – Václavík 4), Lány B – Nová Paka C 6:12 (Fišar, Zamlar, Stuchlík, Morávek 3 – D. a J. Čeřovští, Zahradník, D. Vokrouhlecký 1,5).

 1. Hořice B⋌18 1 2 252:126 58
2. L. Bělohrad⋌18 0 3 267:111 57
3. Popovice⋌16 1 4 232:146 54
4. Nová Paka B ⋌15 1 5 230:148 52
5. Libáň⋌10 4 7 186:192 45
6. Železnice B ⋌9 2 10 179:199 41
7. Nemyčeves ⋌5 6 10 170:208 37
8. Rovensko  ⋌6 2 13 148:230 35
9. Kopidlno B ⋌6 0 15 158:220 33
10. Lány A ⋌6 0 15 157:221 33
11. Valdice B⋌ 3 5 13 143:235 32
12. L Bělohrad B ⋌2 2 17 146:232 27


Okresní přebor, muži C:
Miletín – Lány C 8:10 (Novák 4,5 – Stuchlík 3,5), Lázně Bělohrad D – Železnice C 14:4 (Vaníček 4,5 – Kabela, Vraštil, Ježková, Hrabala 1), Nemyčeves C – Butoves 2:16 (Rössler, Baroš 1 – V. a M. Zhoufovi 4,5), Hořice D – Radim A 8:10 (P. Zelený 2,5 – Myšík 3,5), Jičín E – Žlunice 8:10 (Hlaváček 4 – Smutný 3,5), Rovensko p. Tr. B – Popovice B 13:5 (Brožek st., Horáček, Drahoňovský 3,5 – Kryl 4).

 1. Rovensko B⋌17 1 3 278:100 56
2. Radim A⋌16 2 3 234:144 55
3. Jičín F⋌15 1 5 235:143 52
4. Lány C⋌14 1 6 229:149 50
5. L. Bělohrad D⋌13 3 5 228:150 50
6. Žlunice⋌11 2 8 204:174 45
7. Popovice B ⋌8 3 10 186:192 40
8. Butoves B ⋌7 1 13 180:198 36
9. Hořice ⋌5 3 13 160:218 34
10. Miletín⋌ 6 1 14 148:230 34
11. Železnice C ⋌5 0 16 141:237 31
12. Nemyčeves C⋌ 0 0 21 45:333 21


Okresní přebor, muži D: Rovensko p. Tr. C – Úbislavice B 16:2 (Stantejský, J. Vágenknecht, Kudrnáč, Suchý 4 – V. Knap, L., R. a Z. Vítovi 0,5), Nová Paka E – Slatiny 16:2 (Hamáček, Kňourek 4,5 – Palička 2), Roškopov – Jičín E 5:13 (Petr Krejčí ml. 3 – Fejfar 4,5), Radim B – Butoves C 4:14 (Čermák 2 – Buchar, Zikmund 4,5), Sobotka – Kopidlno D 14:4 (Macoun, Ježek 4,5 – Kodet 3), Stará Paka D – Lázně Bělohrad E 12:6 (Kuřík 4,5 – Lejdar 3), Chomutice – Veliš B 8:10 (M. Jón, Scháňko 2,5 – Veselý, Červenka 4,5).

 1. Nová Paka E⋌22 1 2 331:119 70
2. Butoves C⋌20 3 2 314:136 68
3. Sobotka⋌20 3 2 301:149 68
4. Rovensko C⋌20 1 4 291:159 64
5. Jičín F⋌16 1 8 280:170 58
6. Úbislavice B⋌14 2 9 245:205 57
7. Stará Paka D⋌12 1 12 234:216 50
8. Radim B⋌11 2 12 235:215 49
9. Veliš B ⋌8 4 13 213:237 45
10. Kopidlno D ⋌9 1 15 218:232 44
11. Chomutice ⋌7 0 18 181:269 39
12. L. Bělohrad E ⋌3 3 19 160:290 34
13. Roškopov ⋌2 0 23 106:344 29
14. Slatiny ⋌1 0 24 41:409 27


Vzhledem k tomu, že z krajské 2. třídy s velkou pravděpodobností sestoupí Stará Paka B i Kopidlno A, dotknou se sestupy i tří skupin okresního přeboru, kde budou muset sestoupit až tři družstva. Poslední zápasy jsou na programu o víkendu. Václav Nidrle