Hráče čekala řádná porce zápasů, Jičínští proto posílili o dva hráče – Zdeňka Bláhu a Milana Džavoronka (oba dříve oblékali dres národního týmu). První den šlo vše podle plánu – nejprve dva nula s Olomoucí, pak trochu trápení s družstvem Vyprahlo Praha, ale opět výhra 2:0, stejný výsledek s nepříjemným soupeřem Praga Praha a na závěr asi v nejkrásnějším zápase celého finále výhra nad Českými Budějovicemi stejným poměrem jako v předchozích zápasech.

Na finále bylo

Možná, že právě tento zápas s největším favoritem byl jednou z příčin, proč to druhý den nevyšlo, a to v semifinále proti Letovicím (v kvalifikaci Jičín tohoto soupeře přehrál). Na tento zápas Jičínští asi dlouho nezapomenou, nedařilo se prakticky vůbec nic, a tak nadšeně hrající Sokol poslal Jastav „pouze“ k boji o třetí místo.

Hráči se jen velmi těžko smiřovali s porážkou, protože přišla v nejméně vhodnou chvíli a navíc před svým hlavním patronem, prezidentem oddílu Mirkem Jakubcem. Naštěstí v boji o třetí místo dokázali zmobilizovat poslední zbytky sil a zvítězit opět nad Českými Budějovicemi 2:1.

Vítězem mistrovství se stalo Staré Město, které nejprve v semifinále s Jihostrojem otočilo zápas v tiebreaku z 11:14 na 17:15 a ve finále porazilo Letovice hladce 2:0. Výsledek Jastavu je velkým úspěchem, ale hráči odjížděli zklamáni a s pocitem, že minimálně finále bylo na dosah. (šp)